, הבעלים החדש של בית"ר ירושלים, לא נכח אמש במשחקה של קבוצתו מול מכבי פתח תקוה במסגרת גביע הטוטו מאחר והמשחק התקיים סמוך לשבת. הידיעה פורסמה לראשונה באתר Ynet.

משה חוגג. צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

 

חוגג, יזם הייטק ואיש עסקים בן 37, רכש בשבוע שעבר את בית"ר והצהיר כי הוא שומר . אלא שאמש המשחק החל לאחר צאת השבת אולם ככל הנראה בגלל סמיכות הזמנים לא הספיק להגיע. אגב, את המשחק בית"ר הפסידה בתוצאה 3:1.

יתכן ובשל אמונתו חוגג ימעט להגיע למשחקים במהלך העונה. עם זאת, יש לציין כי רוב משחקיה של בית"ר גם כך מתקיימים לאחר השבת בשל התחשבות באוהדים.

חוגג רכש את בית"ר בסכום של 26 מיליון שקלים בשבוע שעבר. 18 מיליון שולמו ישירות לאלי טביב ועוד כ-8 מיליון שקלים לכיסוי חובות הקבוצה. חוגג אף הגיע לכותל עטוף בצעיף של בית"ר ירושלים.

"אני שמח ונרגש לבשר על חתימת העסקה", אמר. "יש לי חזון שמטרתו להצעיד את בית"ר ירושלים לדרך חדשה. אני מאמין בקבוצה וביכולותיה ובכוונתי לפתח את המועדון ולקחת אותו לשיאים חדשים. ראיתי חשיבות רבה בחתימה על העסקה טרם פתיחת העונה על מנת שנוכל לפתוח אותה כמו שצריך. אני רוצה להודות לאלי טביב על משא ומתן קצר ויעיל. אני מקבל לידי קבוצה במצב בריא וטוב מידי אדם שאכפת לו ואוהב את הקבוצה ואני שמח ומודה לו על כך", הוסיף.

אוהדי בית"ר ירושלים, צילום ארכיון: פלאש 90
אלירן קרסנטי

אלירן קרסנטי


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.