גופתו של אליהו כהן, 63, קצין משטרה ישראלי בדימוס, נמצאה היום (שבת) בבית פרטי בבנגקוק, בירת – כך דווח לראשונה בכלי התקשורת המקומיים. על פי הדיווחים, גופתו נמצאה קבורה תחת בטון, וחלקים נוספים של גופתו נמצאו במזוודה, זאת לאחר שנעדר מאז יום רביעי האחרון.

הנרצח. אלי כהן

בעקבות הרצח עצרה המשטרה המקומית חשודים במעשה, אב ובנו. האב הוא עבריין מוכר מתחום הברחות הסמים, שבעבר הוא אף הואשם ברצח של ישראלי אחר בתאילנד. הוא זוכה מעבירת הרצח אך הורשע בעבירה של העלמת הגופה. יש לו גם רקע של בריחות ממאסר. לפי דיווחים בתאילנד, החשוד הודה בחקירתו ברצח, וסיפר כי חשב שכהן מנהל רומן עם החברה שלו.

גורם באגף החקירות של משטרת ישראל מסר כי כל המעורבים הם ישראלים לשעבר, שגרים שנים רבות בתאילנד. על פי החקירה, אין זיקה לפעילות עבריינית הקשורה לישראל, אלא אירוע מקומי בתאילנד. לפיכך, משטרת ישראל לא מעורבת באופן מיוחד בחקירה. ממשרד החוץ נמסר כי המחלקה לישראלים בחו"ל והקונסולית בבנגקוק מטפלים בנושא ומסייעים למשפחה מול הרשויות.

"אבא יקר שלי בנשמתי תהיה נצור לעולם", כתבה היום בפייסבוק בתו, מיטל כהן. "מרגע ששמעתי את הבשורה המרה שרצחו אותך וביתרו את גופתך ליבי זעק לשמיים. איך יכול להיות שישראלים עושים כאלה מעשי זוועה. לעולם לא אשכח אותך אבאל'ה יקר שלי". היא אף פנתה בפוסט לחשוד המרכזי ברצח וכתבה: "שאלוהים לא יסלח לך ושלא תוכל לראות אור יום לעולם".

אלירן קרסנטי

אלירן קרסנטי


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.