שוב אוהדי סכנין מתפרעים: בסיום משחק הכדורגל בדוחא מול מכבי תל אביב החלו אוהדי המארחים לזרוק מוטות של דגלי הלאום להכות שוטרים ואף להביא לפציעתם. שלושה אוהדים נעצרו. יצוין כי רק השבוע בוטל טקס לציון יום השואה שתכננה מנהלת הליגות בשל החשש כי אוהדי סכנין עלולים לבזות את הטקס והמשתתפים בו.
אוהדי סכנין. צילום: אחמד מוררה, אתר ONE
אוהדי סכנין. צילום: אחמד מוררה, אתר ONE
אלימות קשה בסיום המשחק בין מכבי תל אביב לבני סכנין בדוחא הערב. קריאות גזעניות כמו "שתהיה שואה למכבי", זריקת אבנים, זריקת מוטות של דגלי הלאום ותגרה שגרמה למעצרם של שלושה אוהדים ופציעתו של שוטר.
הכל התחיל עוד במהלך המשחק כאשר אוהדי הקניטו את פרדראג ראיקוביץ, שוערה של מכבי שהתלונן כמה פעמים לשופטים על התנהגות אוהדי .  בדו"ח השיפוט של ארז פפיר ושל המשקיף יואב שטראוס צויין כי במחצית השנייה הושלכו מצד אוהדי סכנין מצתים, כוס ומחוץ לאיצטדיון הושלכו גם אבנים.
אחרי הניצחון של מכבי, אוהדי בני סכנין הגיעו לכיוון היציע של אוהדי מכבי והמתינו להם. כוחות גדולים של שוטרים לא הצליחו למנוע מהם להתקרב לאוהדי מכבי והצהובים והחלו לזרוק אבנים לעבר אוהדי מכבי. השוטרים הצליחו אחרי כמה דקות להרחיק את אוהדי בני סכנין כאשר שוטר אחד נפצע וטופל במקום.

מאות אוהדים של בני סכנין המתינו לאוטובוס של מכבי תל אביב אולם כוח גדול של ניידות ושוטרים הקיפו את האוטובוס שזכה לליווי צמוד לאורך כל היציאה מסכנין וכמה ניידות המשיכו ללוות את האוטובוס כמה קילומטרים מסכנין. האוהדים של בני סכנין, הפעם לאורך צירי היציאה מהעיר, בעיקר ילדים, לא נרגעו ותקפו באבנים אוהדים וכל מי שעשה דרכו ביציאה מהעיר. למעשה, כל מי שנותר מאחור לרבות בעיקר אנשי תקשורת, סבלו ממטח אבנים שהשליכו לעברם נערים. נזק נגרם למכוניות.

שתי הקבוצות יועמדו לדין על קריאות גזעניות כאשר אוהדי בני סכנין צעקו במהלך הנשחק: שואה למכבי, אוהדי מכבי הגיבו: מוחמד מת.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20:עוד באותו נושא