דף הבית > אקטואליה וחדשות > "כשההסתה מגיעה מהשמאל – זו אומנות, לא הסתה"

"כשההסתה מגיעה מהשמאל – זו אומנות, לא הסתה"

כותרות העיתונים הבוקר זעקו "הנשיא תחת מתקפה" בעקבות הפצת תמונה של ריבלין חבוש כאפייה ברשתות החברתיות. ליטל שמש על אחריות התקשורת להסתה

הנשיא ריבלין החליט אתמול (א') לדחות את בקשת החנינה של החייל אלאור אזריה. בין אלו שחושבים שאלאור היה צריך להיענש ואלו שחושבים שהוא לא צריך היה לשבת אפילו יום אחד בכלא, הציבור בעיקר נקרע. הלב יצא אל המשפחה שנשברה, זו ששלחה את בנה החייל לכלא כי ירה במחבל. היה כאן מקום למידת הרחמים ולפעולה שתאחה את העם המפולג סביב המשפט הזה ותעניק לאלאור קיצור בעונש.

היום כבר זעקו כותרות העיתונים "הנשיא תחת מתקפה". המשטרה פתחה בבדיקה סביב הפצת תמונתו של הנשיא חובש כאפייה ברשתות החברתיות, תמונה שאם לא היו דואגים לפרסם בטלוויזיה ובעיתון כנראה שאף אחד לא היה רואה. התקשורת שהפיצה בראש חוצות את התמונה תרמה להסתה עשרות מונים, יותר מזה שפרסם אותה.

אין ספק שמדובר במעשה בזוי ותמונות כאלו ראוי שלא יפורסמו, אבל רק נזכיר לכם שכשההסתה מגיעה מהשמאל, כשסטודנטית בבצלאל מציגה תמונה של נתניהו עם חבל תליה – זו כמובן אומנות, זו לא הסתה.

אולי יעניין אותך גם

בנט: "הטרור מצפון ומדרום מונהג ע"י ראש הנחש מטהרן"

השר נפתלי בנט התייחס ליירוטים בגזרת הצפון ולטרור מרצועת עזה ואמר כי יש להגביר את הלחץ על איראן בסוריה במטרה להימנע מפעולה קרקעית בעזה