21 יום לבחירות, נדמה כי יוצרי סרטוני הקמפיינים משרטטים מחדש את גבולות הגזרה. בסרטון חדש שפרסם ח"כ , העומד בראש מפלגתו '', הוא נראה בסצנה מתוך הסרט "הטוב, הרע והמכוער", ומוצג כמי שמסיים ויכוח פוליטי עם ח"כ ג'מאל (בל"ד) בירי לעברו. "צפו. שתפו. והצביעו לצומת – המפלגה היחידה שתתן 'זץ' ובאמת תגרש את תומכי הטרור מהכנסת", כתב בצירוף הסרטון.

אחרי שיו"ר בל"ד נראה אומר בסרטון כי יעדיף "למות מאשר לשיר את ההמנון הישראלי", "יורה" בו חזן ואומר: "כשאתה רוצה למות – תמות, אל תאיים". הסרטון נגמר בסלוגן: "'צומת', נותנת זץ במעשים, לא בדיבורים".

"לא מדובר בתעמולת בחירות לגיטימית אלא בקריאה לרצח"

ח"כ זחאלקה מיהר להגיש במשטרה נגד חזן בגין " לרצח", ותלונה נוספת לוועדת הבחירות המרכזית בדרישה לפסול את תשדיר הבחירות של 'צומת'.

"אורן חזן, נוסף על היותו גזען באופן מחריד, מוכיח שוב כמה נמוך הוא יכול לרדת על מנת לזכות במעט קולות על חשבון שנאת ערבים", אמר ח"כ זחאלקה. "לצערנו הרב, גם בחירות 2019 נגועות ברמות אבסורדיות של גזענות והסתה נגד הציבור הערבי ונבחריו, והסרטון המחליא הזה הוא רק דוגמה אחת מני רבות. אנו מגישים היום תלונה למשטרה ולוועדת הבחירות המרכזית, בתקווה שאולי סוף-סוף ימצאו לנכון גורמי האכיפה למצות את הדין עם הסתה ברורה וחד משמעית לרצח איש ציבור".

זחאלקה אף יצא בפניה מקבילה לפייסבוק, בה דרש להוריד את הסרטון בשל "התוכן הגזעני, האלים והמסית המופיע בו". לדבריו, "בסרט הווידיאו של חזן, הוא נראה מגלם את דמותו של המכוער, ואכן זהו התואר המתאים לו. אך לא מדובר בתעמולת בחירות לגיטימית אלא בקריאה לרצח, באווירה ציבורית שקיים בה ליבוי יצרים נגד הציבור הערבי ונציגיו, וזה מסוכן ואפילו מסוכן מאד".

ח"כ מסר בתגובה: "אין גבול לחוצפה ולציניות של הטרוריסט זאחלקה, שעושה כמו חבריו המחבלים שימוש ציני בדמוקרטיה הישראלית.

הסרטון של מפלגת 'צומת'

 

זחלאקה הורשע בטרור וניצל יחד עם חבריו העוזרים של ערפאת את במת הכנסת כדי להסית לרצח חיילי צה״ל ואזרחי ישראל, הסתה שאת תוצאותיה אנו רואים באופן יומיומי".

עוד הוסיף ותהה ח"כ חזן: "האם הטרוריסט זאחלקה כבר הספיק לשכוח שחבריו מרצחי החמאס הוציאו חוזה על ראשי ואבי המחבלים אבו מאזן קרא להכניס אותי לרשימת הטרור העולמית ולפגוע בי? אין כאן לא גזענות ולא שנאת ערבים! בכנסת העשרים עמדתי נגדו וגם נגד זוגתו מחבלת המרמרה זועבי. סתמתי להם את הפה וגירשתי אותם מהכנסת. כך תעשה מפלגת צומת בראשותי גם בכנסת הבאה כשטיבי, יד ימינו של ערפאת, יטופל על ידי אותו דבר".


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.