ראש הממשלה הכריז היום (ראשון) רשמית על תחרות ה"פייק ניוז" בין גופי התקשורת. נכון לעתה 'חדשות 12' מובילים.

בחשבון הפייסבוק שלו הועלה סרטון ובו נראה נתניהו בקפה דובשנית אומר: "ביום שישי חילקתי את פרס הפייק ניוז של השבוע. פרס ראשון מוקדש לערוץ 12, אבל אנחנו נעקוב אחרי זה ונבוא בסוף השבוע עם מעטפה שנוציא. "הזוכה הוא.."

"כרגע יש תחרות גדולה. אני חייב להגיד שערוץ 12 התחיל את השבוע לא רע. במוצאי שבת איזה מתמודד שולי השמיץ אותי ואת הליכוד. נותנים לו את הבמה במהדורת סוף השבוע של מוצאי השבת ואחר כך מוציאים מזה כותרות ראשיות", עוד הוסיף נתניהו: "אז אני חייב להגיד ערוץ 12 כרגע הוא מוביל אבל יש מקום גם לערוצים אחרים, אני בטוח שערוצים אחרים לא יפגרו אחריו".

ראש הממשלה המשיך ואמר: "בכל אופן חכו ואנחנו נפרסם את פרס ה"פייק ניוז" של השבוע ביום שישי הקרוב. הכל פתוח, התחרות תהא הדוקה. אנחנו בתקופת בחירות, יש פה נציגים גם ש אמצעי תקשורת אחרים. הם גם בתחרות. אנחנו לא נותנים את זה רק לתקשורת המשודרת אלא גם התקשורת הכתובה יכולה להתמודד והם מתמודדים. הו, איך שהם מתמודדים – משמיצים בלי סוף".

בעניין החוק החסינות נשאל נתניהו האם ניסה לקדם אותו וענה: "זה פשוט שקר, לא כללנו אותו בהסכמים הקואליציוניים עם המפלגות שהלכנו להקים איתן ממשלה. זה הכל בלופים של ברק. קץ הדמוקרטיה או אנחנו הולכים להרוס את הדמוקרטיה – קשקוש בלאבוש, ניפוח על ריק, אוויר חם".

ראש הממשלה ענה בהמשך לשאלות שונות מטעם העיתונות.

אורן רפאל

אורן רפאל

עורך תוכן בכיר | orenre@gmail.com
אורן רפאל

רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.