רוח גבית לטרור בלב הגליל. דגלי אש"ף ושלטי במחבלים האחראים לרצח יהודים מתנוססים באין מפריע ברחוב הראשי של כפר כנא. של המחבלים הכלואים בישראל מקבלת רוח גבית במיצג שמתנוסס באין מפריע ברחוב הראשי של העיירה כפר כנא הסמוכה לנצרת. שלט התמיכה במחבלים נתלה לצד דגלי אש"ף במרכז העיר, על פרגולת אבן עירונית המשמשת לנוי.

ברחוב הראשי של כפר כנא: שלט תמיכה בשביתת המחבלים. צילום: 'רגבים'
ברחוב הראשי של כפר כנא: שלט תמיכה בשביתת המחבלים. צילום: 'רגבים'

 

בשלט התמיכה בו כתוב "אוהל מים ומלח – הזדהות עם אסירינו האמיצים" מופיעים בין השאר רב המרצחים ובכיר העומדים מאחורי האינתיפאדה השניה, מרואן ברגותי, שהורשע ברציחתם של חמישה ישראלים ומעורבות בפעולות טרור רבות בהם נפצעו רבים. זאת לצד אחמד סעדאת, מזכ"ל ארגון "החזית העממית" שהורשע בין השאר כשותף ברצח השר רחבעם זאבי, הישראלי הבכיר ביותר שנרצח בפיגוע טרור.

רכז מחוז צפון בתנועת 'רגבים', ישי חמו, שחלף השבוע פעמיים במקום במסגרת עבודתו, תיעד את המיצג, המתנוסס קרוב לשבוע באין מפריע ואיש לא טורח להורידו. "קשה להבין איך בליבה של עיר בתוך מדינת , מתקיים באין מפריע מיצג תמיכה במחבלים שידיהם מלאות בדם של חפים מפשע", אומר חמו. "ואם לא די בכך – שלט התמיכה בו נראה בין השאר, רוצחו של רחבעם זאבי, שר בממשלת , מתנוסס על מבנה ציבור שהוקם בכספי משלם המיסים, זו פשוט שערוריה, וביטוי נוסף לאובדן הריבונות של מדינת ".

דגלי אש"ף מתנוסיסם ברחוב הראשי של כפר כנא. צילום: 'רגבים'
דגלי אש"ף מתנוסיסם ברחוב הראשי של כפר כנא. צילום: 'רגבים'


:עוד באותו נושא