במשך דורות שלמים, עם ישראל ידע להתאחד ולהתכנס לתפילה בעת צרה. מגיפת הקורונה ממשיכה לגבות קורבנות רבים ברחבי העולם, בינהם לא מעט יהודים. היום (א’) בשעה 16:00 יתכנסו נשים מכל רחבי העולם לתפילה מיוחדת ביוזמת איגוד רבני קהילות, המזרחי העולמי, אשת התקשורת ורבנית בגבעתיים- אלישבע גליקסברג, והעמותה הישראלית לאקטיביזם חברתי ובהשתתפות, הרבנית ציפורה לאו, הרבנית ימימה מזרחי, הרבנית טובה אליהו, הרבנית שרה אליסף, אליהן יצטרפו לשידור רבניות מקהילות יהודיות ברחבי העולם, סיון רהב מאיר והזמרות דין דין אביב ורוחמה בן יוסף . התפילה מועברת בשידור חי.

אלישבע גליקסברג – אשת תקשורת ורבנית בגבעתיים: “משחר ההיסטוריה תפילת נשים עשתה את פעולתה ואני קוראת לכל אחת ואחת באשר היא, לקחת חלק ולהיות חוליה בשרשרת הדורות של נשות ישראל שבזכותן נגאלו אבותינו ובזכותן עתידים להיגאל ויקויים בנו הפסוק בישעיהו: “טרם יקראו ואני אענה”.

הרבנית יסכה רגב מנהלת אגף הרבניות והכשרות באיגוד רבני קהילות – “בזכות נשים צדקניות נגאלו ישראל ובזכותן עתידין להיגאל. אנחנו מזמינות את כל הנשים לבוא ולהצטרף לתפילה לעצירת המגיפה. דווקא בחודש ניסן, חודש הגאולה יש לנו, הנשים סגולה מיוחדת לבקוע שערי שמיים ולהתפלל על עם ישראל ועל העולם כולו”.

ישראל אליסף – יו”ר העמותה הישראלית לאקטביזם חברתי- הבקשה להתפלל על סבא וסבתא שלי חולי הקורונה הפכה לתפילה עוצמתית כלל עולמית על כל חולי הקורונה בארץ ובעולם , לתפילת נשים יש עוצמה מיוחדת בוקעת רקיעים וכידוע כל הלכות תפילה נלמדות מתפילת חנה יהי רצון שהתפילה תפעל את פעולתה ותעצר המגיפה.

הרב דורון פרץ המזרחי העולמי – זכות גדולה לחבר רבניות וקהילות מובילות בעולם יחד עם אלפי נשים מקצוות תבל ליוזמה עוצמתית זו . הלואי שתתקבלנה כל התפילות בחסד וברחמים.

לשידור החי: https://www.youtube.com/watch?v=hUJpihfk6JY&feature=youtu.be

אלדר ממן

אלדר ממן


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.