בשעה זו נערכת בצומת , צומת שידעה את ההפגנות הגדולות ביותר של הציבור החרדי, העצרת הגדולה ביותר של שתחתום שורה של כנסים שנערכו ברחבי הארץ בשבוע האחרון.

העצרת הזו מגיעה אחרי קמפיין ראשון מסוגו ביהדות התורה ברשתות החברתיות, שפונה גם לציבור המסורתי. מהקמפיינים המוצלחים שראינו במערכת הבחירות הזו.

העצרת נערכת במעמד גדולי הרבנים ומנהיגי הציבור החרדי בראשם הרב חיים קנייבסקי שליט״א, ואדמו״רי החסידויות השונות- בעלזא, גור, צאנז ועוד כשהמעמד הוא בסימן העובדה שכל גדולי הרבנים כאן.

הכל במטרה לנסות ולעורר גם את הציבור החרדי מהשאננות שפושה בקרב כלל ציבור הבוחרים
כאשר גם ביהדות התורה חוששים מאחוזי הצבעה נמוכים הפעם.

סגן השר ליצמן אמר:
״אנחנו מתקרבים ליום הדין. ומבקשים כאן לעקור את הכל. הבחירות האלו הם בסימן מי יצליח להקים ממשלה בלי חרדים. תארו לכם שהיו קוראים להקים ממשלה בלי אתיופים. חובת כולם לצאת ולהצביע״

יו״ר וועדת הכספים ח״כ משה גפני אמר: ״אמרו יאיר לפיד ואביגדור ליברמן שירושלים שלהם. שתל אביב שלהם. מי שראה אתמול את תל אביב ופתח תקווה שהיו שם אלפי אנשים תושבי השכונה שכל האמירה הזאת שלהם היא לא נכונה. תל אביב שלנו!
הם מנהלים נגדנו מלחמת תרבות ולא רק שהם רוצים לפגוע במשפחות ובילדים שלנו הם רוצים לפגוע גם באותם ילדים מסורתיים. ראינו אותם השבוע. בעפולה. ברכסים. בצפון ובדרום.
יהדות התורה תנסה לשחזר את הצלחתה ואף להגדיל את כוחה בכנסת. הציבור לא מתפתה למילים המסיתות שלהם. הם רוצים לפגוע בתלמידי הישיבות, בשבת קודש, בחינוך הטהור של הילדים.
הם רוצים לפגוע בכותל המערבי. לתת את זה לרפורמים, לפרשנים למיניהם. יהדות התורה תילחם בכל כוחה לא לתת להם את היכולת כיצד יקרה מקום מקדשנו״.

את ההתכנסות הגדולה מנצלים כאן גם לסליחות ולתפילות היות ואנו מצויים בחודש אלול וכשבועיים בלבד לפני ראש השנה.

אילת כהנא

אילת כהנא


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.