אין חקלאי, מנכ"ל חברת זרעים או כל אדם העוסק בחקלאות שיכול לוותר על השתתפות בתערוכת אגרו משוב 2019. אגרו משוב נחשב לבמה מובילה לכל מי שמעוניין לראות מקרוב את הפיתוחים החדשים ביותר בתחום הן מישראל וכן מהעולם.

ענף המוארך בכ- 100 מילארד שקל בשנה

בנוסף, במסגרת התערוכה ייערכו כנסים מקצועיים. כך, ייערך כנס פלפל שיסקור את המצב וינסה להציע פתרונות למגדלים ולעוסקים בתחום. מטרת הכנס היא להעביר ידע מקצועי ולתת כלים על ענף המוערך על ידי הממשלה בכ-100 מיליארד שקל בשנה עם פוטנציאל כלכלי ליצוא בשווי של 4 מיליארד שקל בשנה.

 

יח"צ

המגמות שעתידות לשלוט בשוק החקלאות

הכנס ייפתח בברכת וידונו בו בטכנולוגיות החדשות בתחום, אפשרויות המימון ועוד. כנס מקצועי נוסף שייערך הוא "אבוקדו הוא המלך". במסגרת הכנס ידונו במגמות ובתחזיות העתידיות, פוטנציאל השיווק באסיה, מנופי משרד הכלכלה וכן כיצד ענף האבוקדו נראה בעיני המשווקים בישראל.  

 

קרדיט – יח"צ


שמים את החקלאות על מפת החדשנות

כאמור, בכנס יופיעו חברות זרעים רבות שיציגו, בין היתר, אבטיח בגודל בינוני ומלון צהוב ומתקתק בשם אימוג'י. חברות אחרות יציגו עגבניות שרי חדשות, פלפלים מאורכים, עגבניות שרי עם כמות ליקופן גבוהה במיוחד ועוד. בנוסף, יציגו בכנס חברות הדברה שיציגו פתרונות טבעיים לנושאי ההדברה ועוד. לכנס צפויים להגיע משלחות מכל העולם.   

חיים אלוש, מייסד ומנכ"ל Agro Mashov 2019: "כנס אגרו משוב שם את החקלאות על המפה ומציג את הרבדים רבים שהיא כוללת. משנה לשנה אנו רואים כיצד החקלאות מתייעלת ומשתפרת וכיצד טכנולוגיות חדשות ומעניינות נכנסות לענף."  

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.