התעריף המקומם על כוס מים חמים בבתי הקפה הביאו את אבי ריבי לכתוב פוסט זועם על המחיר המופקע שלוקחות רשתות בתי הקפה עבור כוס מים חמים ללא כל תוספת. “נכנס לסניף בטבריה ומבקש כוס עם מים חמים בלבד, בלי קפה, בלי סוכר ובלי שוקולד ואז אומרת לי אחת העובדות “אי אפשר, מים חמים עולים 9 ₪” אני אומר שוב אני צריך רק מים חמים בלי שום דבר מסביב, ואז היא אומרת לי שוב פעם: “אי אפשר, מים חמים זה כמו תה, 9 ₪” ואני אומר תתביישו לכם, מדובר בשיא החוצפה, ביקשתי רק מים ולא מעבר. קחו שקל, קחו שניים,קחו שלושה, אבל תשעה ₪ על מים? הגזמתם, פשוט הגזמתם.

מתוך ‘כלכלי בלילה’ עם שרון גל

מרשת ארומה פנו לאבי והסבירו כי על פי נהלי הרשת, כאשר לקוח מזמין כוס מים רותחים עליו לשלם 9 שח (גם אם הוא לא מעוניין לקבל תיון..)
והוסיפו כי יש מקרים יוצאי דופן בהן לא גובים תשלום כמו למשל אם המים הם עבור בקבוק לתינוק אבל בעיקרון כוס מים חמים עולים 9 ₪.

בעקבות כך יצאה מערכת ‘כלכלי בלילה’ לבדוק כמה יעלה לכם כוס מים חמים בלבד בבתי הקפה. אז באורמה תל אביב עולה כוס מים חמים 8 שקלים. בארטקפה הסתפקו ב5 שקלים בלבד ,בקפה ג’ו ביקשו 8 שקלים וברשת לנדוור יצאו צדיקים ולא גבו תשלום עבור כוס מים חמים.

כלכלי בלילה

כלכלי בלילה


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.