רבים נהנים לשיר לעצמם כשהם לבד, נוסעים באוטו, עם האוזניות או סתם במקלחת. אחד החלומות הנפוצים והידועים הוא לעמוד על במה כאשר עשרות אנשים מריעים לך ואתה מבצע את הנאמבר שלך. אמנם ברב המקרים אנו נסתפק בלהמשיך לחלום, אך ישנה דרך ביניים אשר תהפוך אותנו לזמרים ולו לרגע. לא כולנו נולדנו זמרים, ניתן לומר אפילו שרובנו לא ממש יודעים לשיר. אבל הקלטת שיר באולפן הקלטות אינה שמורה רק לזמרים מקצועיים. כאשר מגיע הרגע הנכון, אירוע חשוב כלשהוא למשל, זה בדיוק הרגע לחשוף בפני כולם את הכישרון החבוי שלכם – ולהפיק קליפ.

בדיוק לפני 14 שנה החלה לרוץ התכנית כוכב נולד אשר חשפה בפני הצופים כישרונות רבים ואיכותיים. כיום כבר אפשר לעשות את זה לבד, ואפילו להביא תוצאות ברמה גבוהה. בחייו של כל נער או נערה מגיע הרגע שבו צריך לחגוג את בר/בת המצווה. אחד האלמנטים החשובים ביותר כיום בחגיגות מסוג זה הוא מקוריות. נראה כאילו הכול כבר נעשה ואין יותר מה לחדש. מאידך ישנם עדיין דברים אשר אפשר לעשות והם יחשבו למקוריים ואפילו מלהיבים.

אולפן הקלטות הינו מקום אשר בו ניתן להפיק את המרב מצלילים, שירה וכול מה שקשור לסאונד. כל מי שביקר אי פעם באולפן בוודאי זוכר את הקונסולה הענקית והכפתורים, את הזכוכית  השקופה אשר מפרידה בין חדר הטכנאים ללהקה וכמובן את המיקרופון שקולט את כל זה. כיום כל אחד יכול להגיע לאולפן כזה, להקליט את השיר שהוא בוחר ולהשמיע אותו באירוע הפרטי שלו.

אלמנט ההנצחה הוא מרכיב מאוד מוכר בחיינו ואנו עושים זאת השכם וערב באמצעות האינסטגרם, הפיסבוק ועוד כלים שמציעה לנו הרשת החברתית. בהתאם לזאת נוכל להנציח את האירוע שלנו בצורה נוספת ומרגשת על ידי הקלטת שיר, צילום קליפ ושילוב איכותי של שני הדברים האלו ביחד. והתוצאה תהיה מרגשת עד מאוד ותישמר לנצח על גבי דיסק, או כל אמצעי אחר שתבחרו.

שקט!מקליטים!, צילום: לאוס מדיה

שירים עד שם

האפשרויות הן רבות, ניתן להפיק שיר קיים (קאבר), לכתוב מילים משלך למנגינה קיימת, להפיק קליפ מצולם ברמה בין לאומית תוך שימוש האפקטים חזותיים אשר לא יביישו אולפן מקצועי. כמובן שלא חייבים סיבה קונקרטית על מנת להפיק שיר במתנה, וניתן גם להקליט שיר גם בנסיבות של יום יום. אם בא לכם להפתיע מישהו, אז בהחלט מדובר בדרך נפלאה לעשות זאת.

תוכלו לכתוב את השיר בעצמיכם, אם יש לכם כישרון לכך, או פשוט להיעזר בשירות של אנשים מקצועיים לצורך העניין. אם בא לכם ממש להשקיע תוכלו לצלם קליפ שעושה שימוש בטכניקה של מסך ירוק אשר מדמה כל רקע שעולה על דעתכם. זה יראה אמתי כמו שרק דבר אמתי יכול להיות. מדובר במתנה איכותית ומקורית שניתן להעניק לאנשים שיקרים לכם במיוחד.

מצווה להקליט שיר

אם מישהו שאתם מכירים הגיע לגיל המצוות, או שאתם מעוניינים להפתיע את בן/ בת הזוג שלכם, כדאי לחשוב על משהו מקורי שאף אחד לא ישכח. גם אם אתם לא זמרים מקצועיים, ככל שמדובר בשירות מקצועי ניתן להגיע לתוצאה מעולה שאף אחד לא ישים לב לזיופים שלכם. אם את כלת בת מצווה קליפ איכותי ומקורי יהיה דרך נהדרת להפתיע את הקרובים ביותר.

קליפ נולד הינו אולפן הקלטות איכותי אשר מציע שירות של הפקת קליפים לאירועים חגיגיים בחיים. החל מימי הולדת וכלה בבר/בת מצווה וימי נישואין. מומלץ לפנות ולקבל מידע נוסף בנושא.

הכתבה הופקה ונכתבה בעזרת חברת אוצר מילים המספקת כתיבה שיווקית לאתרי אינטרנט עבור עסקים, ארגונים וחברות.

חיים בהגאון

חיים בהגאון