לא פחות מ-800 אלף דו"חות חולקו ברחבי בשנת 2015. על פי הפרסומים, בנוסף למאות אלפי דו"חות חנייה שחילקו פקחי עיריית ב-2015 בגין עבירות חנייה בלבד, חולקו יותר מ-29 אלף דו"חות על עבירות ניקיון עירוניות, עישון, השארת גללי כלבים ברחוב, ועוד.

פקחי עיריית תל אביב רשמו ב-2015 יותר מ-800 אלף דו"חות חנייה שהניבו מעל 130 מיליון ש"ח. הכנסות העיר ללא הפסקה מדו"חות חנייה בלבד משתוות לתקציב של ערים אחרות. כך למשל, תקציבה השנתי של חצור הגלילית מגיע ל-70 מיליון שקלים "בלבד", כשביהוד מגיעים ל-151 מיליון, מעט יותר ממה שמכניסים פקחי החנייה של עיריית ת"א לתקציב העירייה.

בדיון שנערך באולפן הפטריוטים טען איתן זליגר כי מי שמקבל דו"חות חנייה הוא מטומטם: "מגיע למי שמקבל דו"ח. חבורה של מטומטמים. בשתי לחיצות בפלאפון חוסכים את הצרות".

ארי שמאי סיפר כי בעבר התפרסם כמי שזכה במקום השלישי בקרב אנשי התקשורת שקיבלו דו"חות חנייה בעיר, עד שהגיעה תביעה ייצוגית ובוטלו כל הדוחות. הוא חיזק את דברי זליגר ואמר כי "היום צריך להיות אידיוט כדי לקבל דו"ח".

שמעון ריקלין טען כי על אף ההקלה הטכנולוגית, הבעיה נובעת מהצפיפות הרבה: "בסוף יש מעט מדי מקומות חניה. זו גניבה. פעם נתנו דו"חות למי שחסם. היום אתה יכול לחנות ואחרי כן לגלות שצבעו בכחול-לבן".

הפטריוטים

הפטריוטים


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.