צילום: ICLIPART

 

אם קיבלתם זר לרגל אירוע כלשהו בטח תרצו לשמר את החוויה כמה שיותר. אתם מוזמנים להמשיך לקרוא ולקבל טיפים שיעזרו לכם לשמור על זר הפרחים כמה שיותר, כך שהחוויה תישמר עוד ועוד. ובטח תשמחו לדעת שמדובר בפעולות פשוטות וקטנות שכל אחד יכול לעשות וכידוע – אלוהים טמון בפרטים הקטנים.

טיפ מספר 1: קטמו את הגבעול

אנחנו ממליצים לחתוך את קצה הגבעול של זר הפרחים בצורה אלכסונית לפני הכנסתם לאגרטל. אולי תופתעו לדעת אבל פעולה פשוטה זו מסייעת לפרחים לשתות את המים והמשמעות אחת – הפרחים שומרים על טריותם למשך זמן ארוך יותר ואתם נהנים עוד יותר מהמתנה שקיבלתם.

טיפ מספר 2: החליפו מים באגרטל

כולם בטח יודעים שמים עומדים הם תופעה שלילית אבל לא כולם יודעים למה. למזלכם אנחנו פה כדי לספר לכם שהלחות במים עומדים תורמת להתפתחות של אוכלוסיות חיידקים. לכן ההמלצה שלנו פשוטה – החליפו את המים באגרטל לפחות פעם ב- 3 ימים. בהזדמנות זו אנחנו ממליצים גם להסיר עלים מיותרים ולהוסיף אקונומיקה שהורגת את החיידקים.

טיפ מספר 3: הניחו את האגרטל במקום מוגן משמש ורוח

אולי תופתעו שוב אבל יש גורמים חיצוניים שגורמים לפרחים ליבול בטרם עת, למשל שמש ישירה, רוח מהמזגן ועוד. אנחנו ממליצים להניח את זר הפרחים במקום מוגן משמש ורוח כדי להאריך את חייהם, כלומר מקום שאינו חשוף לשמש ישירה או לרוח מהמזגן .

וטיפ לשולחי הפרחים

אם אתם בצד הנותן ולא בצד המקבל יש לנו טיפ גם עבורכם. אנחנו ממליצים לכם לבחור בפרחי העונה מסיבה אחת – לעונת הפריחה יש משמעות בכל הנוגע לאורך החיים של הפרחים. ההמלצה שלנו לכן היא לבצע משלוח זר טרי מפרחי העונה שיבטיחו פריחה לאורך זמן.

רוצים טיפים נוספים?

אם אתם מעוניינים לקבל טיפים נוספים כדי לשמור על הפרחים לאורך זמן, בטח תשמחו לדעת שכל שעליכם לעשות הוא להצטרף לרשימת התפוצה של חנות פרחים אינטרנטית. אולי תופתעו אבל כך תוכלו ליהנות מיתרונות נוספים, למשל לדעת על מבצעים והנחות לגבי משלוח זר טרי בארץ ובעולם הרבה לפני כולם.

אנחנו בטוחים שלא תצטערו על פעולה זו, בעיקר כאשר מדובר באתר שמבוסס על פעילותה של חנות פרחים פיזית, כזו שמשלבת בכל משלוח זר טרי עיצוב, איכות, חדשנות וכמובן אהבה. באתר תוכלו ליהנות ממבחר גדול של פרחים מיוחדים, לצרף לזרים בלונים, שוקולדים וייינות ולהפוך כל יום חול ליום חג.

וזה לא הכל

אולי תופתעו שזה לא הכל כי כך תוכלו גם ליהנות מחוית קניה ושירות שמבוססת על מקצועיות. אתם מוזמנים להיווכח בכך בעצמכם וליצור קשר באמצעות הטלפון, באמצעות המייל ואפילו באמצעות הפייסבוק והאינסטגרם. ואנחנו אומרים – למה אתם מחכים?

לפרטים נוספים והזמנה, לחצו כאן.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.