0:11 17/10/2017
מבזקים
דף הבית > כלכלה > כך תשיגו חבילת טלוויזיה ב-89 ש"ח לחודש

כך תשיגו חבילת טלוויזיה ב-89 ש"ח לחודש

רמי לוי תקשורת וחברת HOT השיקו חבילת שירות המושתתת על רשת האינטרנט וכוללת 35 ערוצים ותכני VOD ב-89 ש"ח. במקביל השיקה HOT את שירות NEXT+

שירות טלויזיה חדש הושק היום (ה') בשיתוף פעולה של רמי לוי תקשורת וחברת HOT. חבילת השירות המושתתת על רשת האינטרנט נקראת 'רמי לוי TV' וכוללת 35 ערוצים ו-VOD. בנוסף לתכני עידן פלוס ותכנים מקוריים של HOT ישנן במאגר ישנן סדרות בינלאומיות דוגמת משחקי הכס וערוצי הספורט יורוספורט 1 ו-2 ללא תוספת תשלום.

השירות החדש של HOT ורמי לוי תקשורת. צילום: יח"M
השירות החדש של HOT ורמי לוי תקשורת. צילום: יח"צ

המחיר יעמוד על 89 ש"ח בחודש כולל ממיר HOT מיני פייבר ראשון בחינם. מחיר ממיר נוסף הוא 29.90 ש"ח. מחיר השירות כולל תשתית אינטרנט, אך ללא ספק הוא 135 ש"ח כשמהירות הרשת מוגבלת ל-30 מגה. מהירות של 100 מגה מתאפשרת בתוספת של 20 שקלים ורכישת ראוטר תעלה 10 ש"ח מדי חודש.

"בדקנו מה הלקוח שלנו רוצה, מה הוא צריך. זה שירות שהחיבור שלו פשוט, על גבי האינטרנט. כל מי שיש לו אינטרנט בבית יכול להתחבר לרמי לוי TV", אמר רן אפרתי, מנכ"ל רמי לוי תקשורת. "יש לנו VOD חינם, תכני מקור. היום יש לרמי לוי תקשורת 170 אלף לקוחות ברצפת המכירה ו-2.5 מיליון לקוחות שמבקרים בסניפים מדי חודש. זה יהיה הקהל גם של הטלוויזיה שלנו".

מדובר בשירות זהה להרחבה NEXT+ שהשיקה היום גם כן חברת HOT ב-99 ש"ח לחודש. התכנים משודרים אף הם על גבי האינטרנט. השדרוג המשמעותי משירות NEXT שכלל תכני VOD בלבד הוא תוספת של 35 ערוצים רגילים לאחר שהשירות המקורי לא נחל הצלחה משמעותית. השירות כולל ממיר, אך ניתן להורדה גם כאפליקציה. ההרשמה לשירות יכולה להתבצע באינטרנט ובאפליקציית HOT.

"הגדרנו את 2017 כשנת בשורות גדולות, שנה אסטרטגית ומהפכנית עבור HOT. אחרי שכל המערכות התייצבו ועומדות בשורה אחת עם חברות התקשורת, אנחנו מרגישים בטוחים מספיק כדי לחולל מהפכות. אנחנו השחקן המוביל בשוק הטלוויזיה, לכן יש לנו את היכולת לקחת את השוק הזה צעד אחד קדימה", אמרה מנכ"לית HOT, טל גרנות גולדשטיין, במסיבת העיתונאים בו הושק השירות.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20

לתגובות

אולי יעניין אותך גם

צילום: אריאל וויטמן

שיבושים בנתב"ג: "העובדים לקחו את הנוסעים כבני ערובה"

עיכובים בפריקת המזוודות, הורדת הנוסעים, ועיכובי טיסות בשל מחאת עובדים שלא התייצבו למשמרתם. "אנחנו דחוסים בחדר חשוך ומחכים שיתנו לנו לעלות לטיסה"