כך תקבלו כלים למלחמה ב-: הערב (ג’) יושק קמפיין של המשרד לנושאים אסטרטגיים בהשתתפות במטרה לגייס את הציבור הישראלי למאבק התודעתי בארגוני החרם, ולהניע אותו לקחת חלק במאמץ לחשיפת האמת, בעיקר ברשתות החברתיות.

השר ארדן יחשוף את הקמפיין מול קהל של למעלה מ-350 מנהיגים ופעילים פרו-ישראליים מ-30 מדינות באירוע פתיחה משותף לשני כנסים בינלאומיים שמקיים המשרד לנושאים אסטרטגיים: כנס הקואליציה הגלובאלית למען ישראל (GC4I – Global Coalition for Israel), וכנס רשת המשפטנים הגלובלית (LNI – Legal Network Initiative).

באתר החדש של המשרד בעברית 4il.org.il/he תוכלו לקבל תכנים לשיתוף, לקבל כלים הסברתיים ולפעול בזירה הדיגיטלית אל מול מסע ההסתה השקרי של ה-BDS. האתר יספק תמונת מצב עדכנית בנוגע לפעילות , ויאפשר לכם להשתתף בקלות במאבק בשקרים המופיעים של ה-BDS.

“יחד נחשוף את האמת”

השר : “אני קורא לציבור להצטרף להגנה על ישראל מהשקרים וההסתה של ה- BDS. כל אחד יכול לקחת חלק במאבק על האמת וביחד נחשוף את הצביעות והשקרים של פעילי החרם ונספר את האמת על ישראל”.

כזכור, לפני כארבעה חודשים פרסם המשרד לנושאים אסטרטגיים, בראשות השר גלעד ארדן, את דו”ח “מחבלים בחליפות”. הדו”ח חשף את הקשרים ההדוקים שבין ארגוני הטרור חמאס, “החזית העממית לשחרור פלסטין” לבין ארגוני ה-BDS.

הדו”ח הראה כיצד ארגוני הטרור מלבינים את פעילותם במדינות המערב באמצעות שימוש בארגוני חברה אזרחית, המגייסים כספים ומשאבים לביצוע דה לגיטימציה וחרם נגד ישראל ומתחפשים לארגוני “זכויות אדם”.

אלירן טל
כתב בדסק המדיני של ערוץ 20

רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.