האם בכל מקרה של פלישת חרקים יש להדביר את הבית?

איננו ממליצים להדביר את הבית בגלל כל זבוב שאתם רואים, אולם אם קיימת תופעת נגיעות חוזרת של נמלים למשל, פסוקאים ואף ג'וקים, סביר להניח שתצטרכו להזמין הדברה או לחלופין, לרסס בעצמכם את הבית עם חומר מתאים וייעודי. הסיבה לכך היא העובדה שנגיעות יכולה להצביע על פלישת חרקים ברמות שונות למרחב המחיה שלכם בבית, לרבות מציאת מקום מסתור נוח והטלת ביצים.

האם חומר הדברה ייעודי יפתור את הבעיה?

התשובה לשאלה הזו תלויה בעבודתו של המדביר, או בעבודה שאתם תעשו במידה ותעדיפו להדביר את הבית בעצמכם. ככלל, עבודה טובה של המדביר, כול שימוש בחומר מתאים כאמור, אמורה לפתור את הבעיה מן השורש כלומר – הדברה גם במקומות המסתור של החרקים, הריגת הביצים, הברחת המזיקים ממקום המחיה בבית או בחצר (נכון לחלק מהמזיקים) ועוד. עם זאת, חשוב לציין כי קיימות פעולות שונות שרצוי מאוד לעשות כדי להשלים כראוי את פעולת ההדברה ולמנוע פיתויים למיניהם מחרקים, עכברים, יונים ועוד. לכן, מעבר לדאגה הבסיסית לניקיון השוטף של הבית, יש לתחזק פינות שונות, אזור המזווה וארון המזון היבש, תיחזוק החצר וניקיונה ועוד.

 

צילום: צ'יק צ'ק ג'וק

 

באיזה חומר הדברה לבית רצוי להשתמש?

ראשית, חשוב מאוד לרכוש חומר הדברה אשר מתאים לשימוש ביתי ועובד כנגד שלל מזיקים שונים לטווח הארוך. שנית, רצוי לבחור חומר הדברה ירוק, שאינו רעיל לבני אדם ולא לבעלי חיים. חומר הדברה ירוק, הוא כזה שמבוסס על חומרי אורגניים שנועדו להרחיק מזיקים מבלי להשתמש ברעלנים כימיים.

הדברה עצמית או על ידי מדביר מקצועי? פנו לצ'יק צ'ק ג'וק!

צ'יק צ'ק ג'וק הינה חברת הדברות וותיקה אשר מספק שירותי הדברה מסוגים שונים על ידי אנשי המקצוע המיומנים ביותר. אנו מבינים את צרכי ההדברה השונים בבתים ובכלל ולכן אנו מציעים הן חומרי הדברה לשימוש עצמי והן שירותי הדברה מקצועיים לאלה שמעדיפים זאת. בכל מקרה, אנו זמינים עבורכם לשאלות בטלפון או בפניה דרך האתר. נשמח להעניק לכם שירות ולסייע לכם להתגבר על בעיית המזיקים בבית!

לפרטים נוספים ולהצעת מחיר הכנסו לאתר:  צ'יק צ'ק ג'וק 

 

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20