כולנו יודעים כי לא קל להגיע לרגע הגדול בו אנחנו עוברים סוף סוף לדירה משלנו. כל ההכנות וההיערכויות שואבים מאתנו אנרגיות רבות כאשר הפרק האחרון בכל הסיפור זהו המעבר בפועל. כאן קורה פעמים רבות שאנחנו נתקעים עם שלא מגיעה בזמן שקבענו או שהיא לא שולחת לנו צוות עם כוח אדם מספיק ועוד כהנה וכהנה תקלות שונות אשר להם אחראית חברת ההובלות. היא מצליחה להוציא את כל הטעם הטוב מהסיפור ולגרום לנו לצאת לדרך ברגל שמאל. אז מה עושים כדי שזה לא יקרה?

מעבר דירה בדרך בטוחה, צילום: pixabay
בדרך בטוחה, צילום: pixabay

טיפים לבחירה נכונה של חברת הובלות:

טיפ מספר 1 – מזמינים כמה שיותר מוקדם

חשוב לזכור כי חברות ההובלה נתפסות מהר ואם לא נזדרז להזמין את חברת ההובלות מבעוד מועד יהיה עלינו להתפשר על חברה פחות מבוקשת או אולי על תאריך אחר שלא ממש יתאים לנו.

על כן, מיד כאשר יש לנו תאריך אשר בו אנחנו מעוניינים לעבור – כדאי לשריין יום אצל חברת ההובלות.

 טיפ מספר 2 – בוחרים בחברה המכירה את האזור

תמיד כדאי לבחור בחברה העובדת באזור שלנו. חברה כזו תוכל להגיע אלינו בזמן שהיא קבעה אתנו. היא לא תסתבך בסמטאות בגלל שהיא לא מכירה את האזור וכך נוכל להתחיל את העבודה בזמן וגם לסיים אותה בזמן.

טיפ מספר 3 – בוחרים חברת הובלות דירות מוכרת ובעלת מוניטין

לא כדאי לבחור בחברה עלומה שאינה מוכרת. רק חברה שהיא בעלת מוניטין ויש לה מעגל לקוחות רחב היא חברה שנוכל לתת בה את האימון ולהפקיד בידיה את תכולת הבית שלנו.

טיפ מספר 4 – לא מוותרים על ביקור מטעם החברה

לא כדאי לסגור על העבודה עם החברה לפני שהם ישלחו נציג מטעמם כדי לסגור את כל הקצוות ולסכם את כל הסיכומים. הנציג יתרשם מהעבודה הצפויה יבדוק אם מדובר בהובלה קטנה או הובלת דירה, הנציג יראה את כמות הרהיטים, יבדוק אם יהיה צורך גם במנוף ורק לאחר שהוא יראה בדיוק על מה המדובר נוכל לסגור על מחיר סופי שיתאים לשני הצדדים.

לאחר בירור ובדיקה יסודיים נוכל לבחור את החברה שתעביר אותנו בפועל לדירה החדשה.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.