עם ישראל יוצא לסיבוב בחירות שלישי. הבחירות הן לא בין נתניהו לגנץ, גם לא בין ימין לשמאל. הבחירות הן בין נתניהו, שהוא כנראה המנהיג הלאומי האחרון של ישראל – לבין כוחות אדירים של גלובליזציה ערתילאית חסרת שם, זהות וצורה- שהיא שום דבר למעט כוח צרוף, כשכל מה שעומד לצידו זה רק השגיו האדירים לעמוד מולם ולקדם את ישראל בניגוד לכל סיכוי, והכוח שלנו, מחצית העם, שתומך. העם שלמרות מתקפת השיבוט של הלוחמה הפסיכולוגית כנגדנו נותרנו נאמנים למושג האמת.

אל תשלו את עצמכם לרגע, שרק נצחון בבחירות יספיק כדי להכריע. זו תהיה רק התחלת המלחמה כנגד הכוחות הרב לאומיים של הפיס קיפינג פורסס. ביום שלישי, יום לאחר הבחירות כבר יתחילו לפעול כל ההתותחים.
בית המשפט, ששייך לרשת קולוניאליסטית בינלאומית שהמציאה לעצמה את המושג "חוק בינלאומי" כדי להחליף את אלוהים, כיישות טרנסידנטלית כל-יכולה כל-יודעת וכל-טובה כדי לשלוט על בני האדם – כולם. ייעמד על טלפיו האחוריות וימיציא חוקים, תקנות, פרשנויות, "תכליתניות" ו"סבירויות" כדי להלחם בבחירת הריבון. ריבון, אגב משמעו – זה שמחוקק את חוקיו.

אנחנו לא מחוקקים חוקים בינלאומיים, אין יישות בינלאומית שאנחנו סמכנו ידיה לחוקק את חוקינו – ולמרות זאת בית המשפט שופט על פי "רוחו" של פאנטום הדין הבינלאומי – ולא חדל לפגוע בריבונותינו.
בואו נתערב שביום שאחרי לאחר נצחון הגוש הלאומי, בית המשפט "שלנו" יענה לעתירות של אלף כבאים, 500 פדופילים ומיליארד סינים – שקוראים לאסור על הנשיא להטיל את הרכבת הממשלה על נתניהו!

בואו נתערב, שברגע שהציונות תנצח בבחירות הדמוקרטיות – אלפי עמותות זרות, עוינות, יוציאו לרחוב את עשרות אלפי המתייוונים, שמוחם נשטף במילארדים על ידי האימפריאליזם של האו"ם, סורוס, האיחוד האירופי ושאר מדינות העולם. השמאל העולמי מתעב אפילו את מדינת הלאום של עצמו, לא כל שכן, של היהודים?

בואו נתערב, שמאות אלפי הערבים שמקיפים את מדינת ישראל מבחוץ ומבפנים – יפתחו עלינו במתקפות אלימות, כמו ביום הכרזת העצמאות.
אלא, שלא כמו אז, הפעם ללא איום קיומי ממשי, כי רה"מ נתניהו השכיל להפוך אותנו למעצמה צבאית שיש בכוחה להגן עלינו למרות רמטכ"לים שמענגים את עצמם במחשבה שהקריבו את חייהם הקדושים של חיילי צהל להגנה על אוכלוסית אויב בעת מלחמה.

נראה ששמי שמנהל בפועל את כחול לבן הם אינם האנשים שעומדים בראשה, ותומכיה לא רק שחושבים כך בעצמם אלא שבדיוק על זה הם בונים. לשמאל אין רוב אז הוא חייב לשמר את "עליונות" בית המשפט, שמופעל ידי אלוהות בית המשפט הבינלאומי, שמופעל על ידי הקרנות הזרות, שמופעלות על ידי הקולוניאילזם של האיחוד האירופי והאו"ם שמופעלים על ידי מגה, מגה קפילטילסטים כמו סורוס ודומיו, שכל מה שהם רוצים (כמו בגרמניה של שנות ה-30)  זו שליטה מוחלטת על האנושות, אבל יותר מכך – את חיסול היהדות.

בואו לא נתערב, בואו לא נהמר על חירותנו. בואו נלחם עליה. חירות היא לא זכות מלידה, היא משהו שאם לרגע אחד לא נלחמים עליו, היא נלקחת, זה כלל ללא יוצא מהכלל

אלדר ממן

אלדר ממן


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.