בחודש הבא תשוב למסך של רשת תכנית הריאליטי " -VIP". מדי עונה בגרסת מפורסמים רצות ספקולציות מי ייכנס אל הבית וישהה שם עד לגמר המיוחל, הפעם הליהוק מעט מפתיע.

עפ"י פרסום ב"ישראל היום", עו"ד , פעיל ימין ויועץ תקשורת, קיבל הצעה להשתתף בעונה. בן גביר, תושב חברון, ידוע בין היתר בשל הייצוג שהוא מעניק לנאשמים בעבירות פליליות על רקע אידיאולוגי, הפיצויים להם זכה מרשויות החוק בעקבות הפרת זכויותיו וכמובן משתתף קבוע בפאנל "האולפן הפתוח" אצלנו כאן סערות 20. בעבר השתתף גם בתכנית "הפטריוטים".

בית האח הגדול. צילום: שלומי כהן, פלאש 90

 

הבוקר מתגלה כי המשא ומתן של עורך הדין תושב חברון עם האח הגדול מתנהל מזה מספר שבועות כאשר בן גביר הציג מספר דרישות להפקה ובראשן לאפשר לו לשמור שבת ולא להשתתף בתוכנית ביום הקדוש, יספקו לכל המשתתפים אוכל כשר למהדרין וכן יאפשרו לו לישון בהפרדה מנשים שיישתתפו בתוכנית. נודע כי בן גביר הודיע להפקה שללא היעתרות לתנאים הללו לא יוכל להיכנס לבית האח והמשא ומתן בין הצדדים נמשך.

אמנם בן גביר טרם השיב להצעה, אך אם יענה לה בחיוב הוא צפוי לשהות בבית יחד השחקן הישאם סלימאן (אבו אחמד מ"") ועם העיתונאית ואשת השמאל . משמעם זה בטוח לא יהיה.

עוד צפויים להשתתף בתכנית שתשודר החל מ-12 בינואר: ג'קי אזולאי, בן זיני, אביבה תבורי ועוד.

בן גביר סרב להתייחס ספציפית להצעות שקיבל ואמר: "ברור שכל תכנית שאשתתף בה תצטרך לאפשר לי לשמור על העקרונות שלי והקווים האדומים איתם אני מגיע".

מרשת 13 נמסר בתגובה: "אנו מודעים לעניין הרב סביב העונה הבאה של "האח הגדול" וכשיהיה מה לעדכן נעשה זאת בשמחה".

בת אל בנימין

בת אל בנימין

עורכת באתר ערוץ 20


:עוד באותו נושא