19:40 22/06/2018
דף הבית > אקטואליה וחדשות > כוחותינו במצוד אחר רוצחי סמ"ר רונן לוברסקי הי"ד

כוחותינו במצוד אחר רוצחי סמ"ר רונן לוברסקי הי"ד

לפי דיווחים ערביים, כוחותינו מנהלים מצוד במחנה הפליטים אל עמארי אחר המחבלים שזרקו את פלטת השיש ורצחו את לוחם דובדבן סמ"ר רונן לוברסקי הי"ד

כוחותינו פועלים ברחבי מחנה הפליטים אל עמארי, ולפי דיווחים ערביים הפעילות היא כחלק ממצוד אחר המחבלים שרצחו את סמ"ר רונן לוברסקי הי"ד, לוחם דובדבן. הערבים מדווחים על מספר פצועים בעימותים עם כוחותינו.

כוחותינו במחנה הפליטים אל עמארי

לפי הדיווחים כוחותינו פועלים במחנה הפליטים אל עמארי, שבו נרצח לוחם דובדבן לאחר שפלטת שיש נזרקה עליו ע"י מחבלים. כוחות נרחבים של צה"ל פועלים ברחבי מחנה הפליטים ומבצעים מעצרים, תוך כדי התפרעויות. אין נפגעים לכוחותינו.

כזכור, במהלך פעילות למעצר מבוקשים החשודים בפעילות טרור בכפר אל עמרי הסמוך לרמאללה, אירעה לפנות בוקר (ה') היתקלות עם מחבלים, כאשר מחבל השליך מאחד הבתים פלטת שיש גדולה מאוד לעבר הכוח. הפלטה פגעה בקסדתו של הלוחם רונן לוברסקי, שנהרסה והוא נפל על הגב. החייל פונה במצב אנוש אל יחידת הטראומה בבית החולים 'הדסה עין-כרם' ובשבת נפטר מפצעיו.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20

אולי יעניין אותך גם

הלך לעולמו הפרשן הפוליטי הפרו-ישראלי של רשת פוקס

צ'ארלס קראוטהאמר, הפרשן היהודי השמרן של רשת פוקס והוושינגטון פוסט הלך השבוע לעולמו לאחר מאבק ממושך במחלת הסרטן: "חייתי חיים נפלאים ומלאי הישגים בדיוק כפי שחלמתי. כעת המאבק שלי הסתיים"