דף הבית > תרבות > כובשת פסגה: נטע ברזילי הגיעה לעוד הישג בלתי ייאמן

כובשת פסגה: נטע ברזילי הגיעה לעוד הישג בלתי ייאמן

לאחר שזכתה בגמר האירוויזיון, מתברר כי השיר TOY של נטע ברזילי נכנס היישר לעשירייה הראשונה של מצעד השירים של "אפל", כשבדרך היא עוקפת אמנים בכירים מרחבי העולם

אם חשבתם שהניצחון ההיסטורי בגמר אירוויזיון 2018 היה השיא של נטע ברזילי – תחשבו שוב. כנראה שהקירקורים, הסטייל וכמובן – חתולי המזל, עשו את שלהם כי ברזילי סימנה פסגה חדשה, לאחר שהצליחה להיכנס לרשימת 10 השירים המושמעים ביותר של שירות המוזיקה של אפל, itunes.

נטע ברזילי בחזרתה ארצה. צילום: פלאש 90

 

"TOY" מככב במצעד הגדול והחשוב ביותר בעולם, כשהוא נמצא בעשירייה הראשונה לאחר קפיצה מטאורית מאז סיום התחרות במוצאי שבת. TOY הפך להיות בטופ 10, צמוד לאמני ענק כשבדרך עקפה נטע אמנים בינלאומיים מצליחים כמו  ג׳סטין טימברלייק, דרייק, צ׳ארלי פות׳ והשיר מככב בטופ 10 בשלל מדינות מהנחשבות בעולם. בראש הרשימה נמצאת דואה ליפה, סלינה גומז, צ'ילדיש גמבינו, אריאנה גראנדה, דייויד גואטה וסיה, אד שירן, שון מנדס, רודימנטאל, מארשמלו ואן מארי, זיד ומארקן מוריס.

נטע ברזילי בחזרתה ארצה. צילום: פלאש 90


כזכור, מאז הזכייה, זוכה נטע לכבוד מלכים, שהחל כבר בטיסה לארץ, שם קיבלה תשורות במהלך הטיסה, ואף שרה לנוסעים האחרים בטיסה, לאחר מכן הופיעה במסיבת עיתונאים חגיגית בשעות הבוקר המוקדמות, הופיעה בכיכר רבין אל מול עשרות אלפי אנשים שהגיעו לחלוק לה כבוד.

נטע ברזילי במופע הניצחון בכיכר רבין בת"א. צילום: פלאש 90

 

נטע ברזילי במופע הניצחון בכיכר רבין בת"א. צילום: פלאש 90

אולי יעניין אותך גם

ועדת השרים לחקיקה אישרה את חוק הנאמנות בתרבות

השרים אישרו את התיקון לחוק התרבות והאמנות לפיו הסמכות לשלילת תקציבים ממשלתיים מגופים החותרים תחת המדינה תעבור למשרד התרבות • היוזמת רגב: "שמירה על חופש הביטוי אינה היתר להסתה כנגד מדינת ישראל"