לצערי היום לא אוכל ללכת לעצרת בגלל מחויבויות קודמות, אבל אם הייתי יכול הייתי הולך.

לא כי אני חושב שאליאור עזריה הוא איזה גיבור. לדעתי הוא עשה מעשה שלא יעשה וצריך להיענש.

הוא במקרה הגפרור שהתמונה שלו באזיקים הציתה את מה שהרבה אזרחים בישראל מרגישים בפנים כבר הרבה זמן ובצדק. למרות כל הנסיונות המערכתיים לטמטם אותו עם ישראל מוכיח פעם אחר פעם שיש לו חושים בריאים לזהות שמשהו פה ממש לא בסדר.

אני הייתי הולך כדי למחות נגד המערכת הדורסנית והמקורנפת שזרקה אותו לכלבים באופן פומבי כי מה הוא בכלל סתם איזה עובד כפייה מרמלה שלא שייך לשום קבוצת אינטרס. מישהו שאפשר להקריב על מזבח "זכויות האדם" כמו את חיילי גדוד 13 בסג'עיה או שוטרי מג"ב סופגי האבנים והזיקוקים לאורך שנים.

אליאור, הופקר.
אלאור, הגפרור שהצית את המחאה.

הייתי הולך כדי למחות נגד ממשלה שלא נלחמת באויב אלא משחדת אותו ומפקירה את אזרחיה שוטריה וחייליה. נגד ראש ממשלה שעסוק בכתיבת סטטוסים בפייסבוק ומכתבים ליועץ המשפטי לממשלה.

הייתי הולך להפגין נגד מערכת בטחון שמייצגת את האינטרסים של וושינגטון ומבחינתה אזרחי ישראל הם רק מקור לכסף ולבשר תותחים.

הייתי הולך למחות נגד מערכת משפט שהיא עריצות אנטי דמוקרטית כוחנית וחסרת מעצורים שמרוקנת מתוכן את המושג "חוק" ואת השוויון בפניו. שופטים שמבחינתם קריאה לאינתיפאדה איננה הסתה לאלימות ראויים כנראה לאינתיפאדה נגדם. שופטים שחושבים שתכניות תחקירים הן סכנה לדמוקרטיה הם סכנה לדמוקרטיה בעצמם.

הייתי הולך כדי למחות נגד כל נאורי השמאל שבטוחים שהזכות למחאה היא פריווילגיה שלהם בלבד. נגד התקשורת שבוחרת איזו מחאה ליחצן ואיזו לא ונגד כל מי שחושב שרק לצד פוליטי אחד מותר להסתובב בכיכר רבין עם שלטי נאצה, לחרף ולקלל את המדינה וחונטת הגנרלים המושחתים שבראשה.

מקווה שיבואו הרבה אנשים, יעשו קצת בלגאן בריא וחוקי וילחיצו טוב את המערכות. כי זה מה שאמור לקרות בדמוקרטיה. כואב לך – תצא לרחובות

רועי עידן

רועי עידן

סתם אחד.


:עוד באותו נושא