סניף איקאה בבאר שבע, מבט מלמעלה. צילום: רועי לינד

סוף סוף בשורות טובות לתושבי הדרום. הבוקר (א'), השיקה ענקית הריהוט השוודית "איקאה" את החנות הרביעית של הרשת שתיפתח בבאר שבע. בפתיחת הסניף הושקעו כ-100 מיליון ש"ח והוא יתפרש על שטח של  כ- 22,000 מ"ר. הסניף ייפתח למבקרים כבר בשבוע הבא, ביום שני, ב-26 בפברואר וההתרגשות בחברה בשיאה.

הצצה אל סניף איקאה באר שבע. צילום: רועי לינד


בדומה לחנויות הרשת בארץ ובעולם, מלבד שתי קומות תצוגה ומכירה, תציע החנות גם מסעדה חלבית ומסעדה בשרית, חנות לממכר מזון שוודי וממלכת ילדים, זאת על מנת להעניק חוויה ויום בילוי לכל המשפחה. בחנות יועסקו כ- 380 עובדים, ביניהם, אנשי שירות לקוחות, נציגי מכירות, צוות מסעדות, עובדי לוגיסטיקה ועוד, כך שמדובר בבשורה משמעותית גם לענף התעסוקה. ב"איקאה" צופים כי כבר בשנת 2018 יבקרו בחנות כ-800 אלף מבקרים ויימכרו בה כ- 3 מיליון פריטים. 

משהו חדש מתבשל באיקאה. צילום: רועי לינדלדברי שוקי קובלנץ, מנכ"ל איקאה ישראל: "איקאה באר שבע היא החנות הרביעית שאנו פותחים בישראל, אך ההתרגשות הינה בדיוק כמו בפתיחת החנות הראשונה. מטרתנו היא להנגיש את חנויות איקאה לקהל רחב עד כמה שניתן, ובאר שבע שהיא בירת הנגב, הנה המקום הנכון למימוש המטרה. הקונספט ה"איקאי" בנוי על יצירת חווית קנייה ייחודית לכל המשפחה וממבחר רחב של ריהוט וכלי בית תחת קורת גג אחת ובמחירים שווים לכל כיס".

בשורה טובה לתושבי הדרום. צילום: רועי לינדעוד הוסיף קובלנץ כי "מלאי המוצרים בחנות זמין בכל עת, כך שניתן לבקר, ליהנות מהשראת העיצוב, לבחור ולאסוף את המוצרים ולקחת אותם הביתה באותו היום. לרשות הלקוחות עומדת האפשרות להיעזר בשירותי הובלה והרכבה בתשלום נוסף, כמו בשאר סניפי הרשת. באיקאה שמים דגש על חווית הקנייה והשירות, ולשם כך עומדים לרשות הלקוחות צוות עובדים מיומן, דלפקי שירות לקוחות, קופות עצמאיות, שירותים לוגיסטיים, שירות השאלת גגונים ללא עלות ועוד."

הכינו את הארנקים. צילום: רועי לינד