השאלות שצריך לשאול

מעוניינים לנצל כל שטח בבית  או במשרד ולשפר את המראה הכללי? לכלול חדרים נוספים בבית נתון? להקדיש פינת עבודה לעצמכם? קליניקה נעימה שיוצרת הפרדה? קיר גבס הוא פתרון מושלם למי שמחפש שיפוץ קל, הפרדת חדרים, הקמת מחיצות בצורה אסתטית ויפה, כך שאיש לא ירגיש שהקירות לא היו שם קודם בסביבה. מעוניינים לעצב את הבית בקלות? ליצור מראה טבעי בבית שלכם? הפרדה שתאפשר גם פרטיות וגם חדר או פינה נוספת? לוחות גבס יעניקו לכם שלמות מיטבית והיתרונות שלהם רבים. שנתחיל למנות אותם?

יתרון מספר אחת: הגדלת החדרים בקלות

אם יש לכם בית של חמישה חדרים, למשל, משמע שיש לכם חלל נוסף לנצל, כך שמחמישה חדרים תוכלו ליצור שישה או יותר. כמובן, כל חלל של מספר חדרים יכולים להיות גדול יותר. בית של שלושה חדרים יכול להפוך לארבעה. בית של ארבעה יכול להפוך לחמישה. כל זאת בזכות איכותיים. עבודה פשוטה ויסודית שתוביל אתכם לפתרונות דיור בלי להשקיע כסף רב. שיפוץ מושלם, כבר אמרנו?

יתרון מספר שתיים: עבודה נקייה ופשוטה

באמצעות הנחת לוחות הגבס וחלוקה פשוטה בחלל אתם לא זקוקים לבלוקים שהעבודה איתם מלכלכת, שיש צורך בטיוח. הניחו לוחות גבס, וכך פשוט וקל תיצרו לכם חדרים נוספים כנישה, כחלל, כפינת עבודה, כחדר שינה, כחלק בלתי נפרד מהבית. אומנם כן נדרשת לכם מיומנות בהתקנה, אבל אתם מוותרים על הלכלוך, עלל הטיוח ועל אנדרלמוסיה שלמה של עבודה ובלגן מיותר.

יתרון מספר שלוש: עמידות מפני עומס

אחרי שהבנתם שהרכבת לוחות גבס היא מלאכה פשוטה וידידותית גם עבורכם, כדאי שתדעו שלוחות גבס אמינים מאוד גם במקרה של עומס. רוצים ליצור נישה מגבס עבור הפלזמה שלכם? להניח פסלים? לסדר בה ספרים? אל תחששו מכובד כי לוחות גבס הרי מורכבים מגבס מצופה נייר, וכשמבריגים דיבלים לקירות ומחברים את לוחות הגבס, העמידות רבה, והרי לכם גם נישה יפה, גם מקום להנחת ספרים, פסלים וכל דבר נוסף שנחוץ לכם – באמצעות לוח הגבס שלכם.  

יתרון מספר ארבע: מחיר שווה לכל כיס

מחיר הגבס אינו יקר, משתמשים בו גם להפרדת קירות, אך גם ליצירת מדפים. במקום לקנות מדפים מוכנים ולדפוק אותם במסמר ובפטיש לקיר, יוצרים מלוחות גבס את אותם המדפים. המחיר בהחלט מתאים לכל אחד. תוכלו לבחור בין גבס לבן רגיל שמשמש לחציצה או בגבס ירוק שמשמש למקומות גבוהים הדורשים חסינות מאש  – או בצמנט בורד שמיועד לקירות חיצוניים.

יתרון מספר חמש: בידוד והנמכת תקרה

פעם ללוחות גבס לא היה בידוד, לכן שמעתם את כל ההתרחשות מן הצד השני של הקיר. כיום יש אפשרות להכיל בידוד טרמי ואקוסטי ולמנוע מעבר רעשים בין החדרים – מושלם עבור מי שרוצה לחצות חללים בלי להפריע למה שמתרחש בצד השני. רוצים להתקין מזגן במקום שיש בו צורך בהנמכת תקרה? תצליחו באמצעות לוחות גבס לכבוש את היעד, כל זאת בעיצוב לטעמכם, עיצוב מודרני ומהמם.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.