למכשירי האייפון לקוחות קבועים. ישנם אנשים שאינם מוכנים לשמוע על שום דגם חדיש של טלפון סלולרי אם לא מדובר באייפון. ואכן, מערכת ההפעלה iOS נחשבת לאחת המערכות המאובטחות ביותר הקיימות היום. מערכת זו מתנהלת בקוד סגור וכך היא הופכת לחסינה יותר מפני התקפות של האקרים. וכך, מתכנתים אשר בונים אפליקציות ייעודיות לאייפון צריכים להתמקצע בשפות תכנות מיוחדות.

כשיש בעיה באייפון

אנו רגילים כי המידע שאנו מבקשים להשיג זמין לנו מכל מקום בזכות מכשיר האייפון ונחרדים מהרגע שבו אנו מאבדים את הקשר עם המכשיר האהוב. אבל לפעמים זה קורה. אייפון שנופל למים זקוק לניקוי קורוזיה באופן מיידי, ואילו אייפון שהמסך שלו נשבר, זקוק להחלפת מסך. ולכן, חשוב להזמין את שירותיה של מעבדה לתיקון אייפון  בהקדם האפשרי.

סלולר בנחלה
סלולר בנחלה

לתקן אייפון בתל אביב

תיקון אייפון תל אביב הוא שירות מבוקש בקרב רבים. זאת משום שהתל אביבים נושאים את האייפון היקר שלהם לכל מקום אפשרי – לרכיבה על אופניים, לרחצה בחוף הים, למועדונים או ללימודים באחת האוניברסיטאות הגדולות. אך בעיר סואנת כמו תל אביב הכול יכול לקרות. כל אייפון סטנדרטי עלול להישמט מהיד, לקבל חבטה חזקה ולהינזק. מסיבה זו, חשוב לרכוש עבור האייפון מגן מיוחד מסיליקון כמו גם לשנן בעל פה את מספר הטלפון של המעבדה המקומית לתיקון אייפונים. כי עם טלפון סלולרי שבור ביד, כל שתוכלו לעשות הוא לשאול מחבר את הטלפון שלו ולהתקשר באופן דחוף.

מחליפים מסך לאייפון 7

אייפון 7 הוא אחד המכשירים הנפוצים ביותר בשוק. המכשיר כולל כמה פיצ'רים חיוניים שהמשתמשים אינם יכולים לוותר עליהם. כך, המצלמה הקדמית שלו מצלמת באיכות של 12 מגה פיקסל ומגיעה גם עם הבזק לד. המסך של המכשיר הוא מסך איכותי מסוג Retina HD, וכפי ששמו מרמז, הוא מציג תכנים בצבעים חדים ובהירים. המסך היוקרתי מעודד את המשתמשים לבצע החלפת מסך אייפון 7 כשיש בעיה במכשיר. גם אם מדובר בשבר "בלתי משמעותי" לאורך המסך, הם ממהרים להביא אותו למעבדה המקצועית ולקבל שירות טוב.

ממה מורכב אייפון 7

לפני שהטכנאי ניגש כדי לבצע תיקון מסך אייפון 7, הוא נותן את דעתו לרכיבים החיוניים של המכשיר:

  • זכוכית המסך – הזכוכית היא זכוכית מגן אשר מסוגלת לבלום זעזועים ולמנוע מהמסך להתנפץ לרסיסים. אבל לפעמים גם היא לא יכולה להגן על המסך מפני שבר רציני.
  • דבק UV – הדבר המיוחד הזה נועד כדי לחבר בין מסך המגע של האייפון למסך התצוגה. דבק זה עמיד לחום ומונע פגיעה בזכוכית.
  • מסך תצוגה – זהו מסך LCD שדרכו קולטים המשתמשים את התכנים הדיגיטליים – סרטונים, תמונות ותכנים אחרים באינטרנט.
  • מסך טאץ' – מסך מגע המחבר בין המשתמשים לבין האייפון עצמו ומאפשר להם לבצע פקודות שונות.
  • המסגרת – זוהי המסגרת הדקיקה של מסך האייפון. לפעמים המשתמשים אינם שמים לב אליה, עד אשר הטכנאי מפנה את תשומת לבם.

טכנאי סלולר מנוסה ומקצועי יודע להבדיל בין הרכיבים השונים של המסך ולתקן את המסך בקלות וביעילות.

מחליפים לרכיבים מקוריים

אחד הסימנים הבולטים המעידים על כך שמדובר במעבדה מקצועית שיכולה לתקן את האייפון שלכם בקלות וביעילות הוא ביצוע החלפת מסך למסך מקורי. מעבדות חובבניות יכולות להציע לכם מסך בלתי מקורי כדי "לחסוך" בכסף, אבל רק מעבדה אמינה ומנוסה יכולה להציע החלפת מסך לרכיבים מקוריים אשר אינם גורמים לבעיות בהמשך.

חברת סלולר בנחלה היא חברת סלולר מקצועית המציעה שירותי מעבדה איכותיים הכוללת תיקונים כמו החלפת מסך, החלפת סוללה, מכירת חלקי חילוף לאייפון וכדומה.

 

הכתבה נכתבה בעזרת חברת התוכן אוצר מילים – כתיבה שיווקית וקופירייטינג.

 

 

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20:עוד באותו נושא