כפי שכולם יודעים, לכל מוצר בעולם יש הוראות הפעלה משלו, לכן חשוב מאוד להשתמש ולתחזק את תוספות השיער שלכן בצורה הנכונה. ראשית וחשוב מכל, אין לישון עם שיער רטוב, זאת ועוד לא צריך לעשות הרבה צבע בתוספות השיער, כך גם במקרה של פאנים ומחליקים. בל נשכח כי מדובר במוצר יקר שיש לשמרו.

אוהבות לחפוף את השיער? כדאי שתפחיתו בכמות החפיפות של תוספות השיער שלכן, מכיוון שהשמפו מסיר שומן מהשיער ובעצם מחניק אותו, יש בהחלט סיכוי שהוא יסיר גם את השומן מתוספות השיער ואסור לשכוח שבסופו של דבר הן לא מחוברות באופן טבעי לראש. בעניין החפיפה בשעות המאוחרות של הלילה, חשוב מאוד לא ללכת לישון עם שיער רטוב משום שבבוקר הוא יתקשה ויתחיל להתבלות.

חשוב לדעת שתוספות השיער, גם לאחר שנים רבות של טיפול מסור ואיכותי לא גורמות לקרחות אלא להיפך, השיער עצמו מתחת לתוספות השיער ממשיך לגדול.
מה קורה כאשר הגיע הזמן לתחזוקת השיער? מגיעים למקום שבו הרכיבו לנו את התוספות, שם בעזרת חומר ממיס (ידידותי לסביבה) ממיסים את ההלחמות של תוספות השיער ואז בעזרת מכשור מיוחד מרככים אותם ובעדינות מסירים את היחידות בקלי קלות וללא כאב, את הפעולה הזאת מבצעים בעצם מכיוון שהשיער הטבעי התאריך ויחידת השיער עצמה מתרחקת מהשורש ויש להתאימה למקום שבו היא צריכה להיות.

כמו שלא ניגש לכל עסק לפני שנקבל עליו המלצה, כך חשוב לדעת שלא בכל מקום עושים את התוספות, רק אצל מקצוענים אשר יודעים את העבודה שלהם והם יכולים להיות גאים בה. בדניאל סנטר מתמחים בתוספות שיער, וכאשר ניגשים לבחון בעל מקצוע בתחום, יש לבחור רק מי שמתמחה בתחום.

רוצה לקבל פרטים נוספים ולקבוע תור בדניאל סנטר? את מוזמנת ללחוץ כאן, להציץ ולהתרשם מהאתר שלהם, או בקרי בדף הפייסבוק וקבלי עידכונים ומידע על מבצעים מיוחדים.

תגיות: דניאל סנטר, Daniel Center, מומלצות בחיפה, בחיפה, , ,הארכות שיער ,הארכות שיער בחיפה, דניאל סנטר , דניאל סנטר המרכז הישראלי להחלקות משי, הארכות שיער ואיפור קבוע, מומלצות, שיער דליל, התקרחות.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20:עוד באותו נושא