במשטרת ישראל התקבלה הודעה על ירי לעבר בית בשעות הצהריים של יום שבת (7.12.19) בשכונת הורדים בעיר נצרת.

שוטרי משטרת ישראל הוזנקו למקום אספו ממצאים ופתחו בחקירה.

במהלך החקירה חשדו החוקרים כי הרקע למעשה הוא סכסוך קודם עם בני משפחה אחרת ושמם של מספר חשודים עלה. כבר במוצאי שבת, כוחות משטרה פשטו על מתחם ביתם של החשודים כולם בני דודים, מיקמו מארבים בנתיבי בריחה אפשריים והחלו בחיפושים אחר החשודים והנשק.

בעוד כוחות המשטרה עסוקים בחיפושים במתחם, הבחינו השוטרים בשניים שמנסים להימלט ויוצאים מהבית, אך הם נלכדו על ידי כח אחד המארבים והשניים נעצרו.

בהמשך בחיפוש בנתיב הבריחה בחצר הבית של החשודים נתפס אקדח מונח על הדשא ושקית ובה סמים מסוג מריחואנה במשקל כולל של 170 גרם.

צילום תמונות: דוברות משטרה

בנוסף לשני החשודים שנמלטו ונעצרו, נעצרו עוד שני חשודים כולם הובאו ביום ראשון בשעות הבוקר לבית משפט השלום בנצרת ובהתאם לבקשת המשטרה, בית המשפט הורה על הארכת מעצרם עד ליום רביעי.

מדוברות המשטרה נמסר כי "שוטרי משטרת ישראל משקיעים מאמצים רבים ורצופים במאבק עיקש כנגד האלימות בחברה הערבית, כל זאת על מנת להפוך את החייים בישובים לבטוחים יותר ולגדוע את תופעת השימוש בכלי נשק והפעלת אלימות בכלל".

מאז תחילת השנה הנוכחית (2019) ועד אמצע חודש נובמבר עצרה משטרת ישראל למעלה מ-4,040 חשודים בגין עבירות ירי, סחר ושימוש באמצעי לחימה בניגוד לחוק ומעל 1,050 כתבי אישום הוגשו נגד מעורבים בעבירות אלו ומאות מקרים אחרים מצויים בחקירה פעילה או לקראת הגשת כתב אישום.

אלדר ממן

אלדר ממן:עוד באותו נושא