קבוצת אחזקות, שסיפורה החל עוד בשנת 1932, מקימה בפארק בר – לב מרכז תעשייתי שישתרע על כ- 7,700 מ"ר וירכז את הפעילות של כל המותגים והחברות בקבוצה: רשת הרהיטים , רהיטי עין חרוד, רהיטי תינוקות משכל, רהיטי ויסמן רשת השיווק ויסמן תעשיות המשווקת בסיטונות רהיטים ל- 120 חנויות בארץ.

סיפורה של משפחת ויסמן, תלאותיהם של זוג מהגרים נודדת שנולדה בעיצומו של סכסוך מר, מלחמות וחלומות מלאי תקווה, משקף את סיפורה של מדינת ישראל. הסיפור התחיל בשנת 1932 כאשר ליאו ויסמן, אב המשפחה רב אומן בעץ וציוני נלהב, עלה ארצה מגרמניה עם אשתו יהודית.

במרוצת השנים , העסק שהחל מסדנה צנועה בירושלים בקנה מידה קטן הפך אט אט לצמוח ולפרוח והפך שם נרדף לרהיטים, שמוצריו זכו להצלחה בקרב הלקוחות הירושלמים, מוסדות ואנשי ציבור מכובדים .ההכרה באיכות הרהיטים של ויסמן הביאה לך שהמשפחה ריהטה את ביתו של ראש הממשלה הראשון של מדינת ישראל ,דוד בן גוריון כן מוסדות ממלכתיים כגון בית הנשיא ,האוניברסיטה העברית , האוניברסיטה המורמונית , מוזיאון ישראל בית חולים הדסה , שערי צדק והמלונות המלך דוד, הילטון וארבע העונות. לבני הזוג נולדו שני בנים, אריה ונחום. אריה, כיום יו"ר מועצת המנהלים, נסע לגרמניה כדי ללמוד את תעשיית הרהיטים ולרכוש השכלה כמהנדס עץ. נחום כיום נשיא הקבוצה, נסע לדנמרק להתמחות בעיצוב פנים.

"הידע והניסיון האינסופיים כמעט של אבינו שהוחדרו בנו כל יום", מספר נחום, "השרישו ערך רב וקבעו את הצלחתה המתמשכת של קבוצת ויסמן. אנו שואפים לראות לפחות כל בית בישראל עם ריהוט מהקבוצה וכן לחדור לשווקים רבים ברחבי העולם".

השכילה לשלב את הדור השלישי במשפחה כחלק מצוות של 170 עובדים אשר מנוי ואמון על מדיניות קפדנית של מתן ערך לכסף "ללא פשרה על איכות" ומשלוח מהיר ללקוח. נכון להיום, 80 אחוז ממכירות הקבוצה נעשות בישראל, והשאר במדינות רבות בעולם.

צילום: יח"צ

 

"הצלחתנו הושגה על פי כללי זהב של כנות והגינות כלפי העובדים והספקים שלנו, השותפים בדרך להצלחה. אלה מהווים את בסיס שלנו".

בימים אילו מסיימת הקבוצה מרכז תעשייתי חדש בהשקעה של 30 מיליון שקל בפארק בר לב שבצפון. הפארק ישתרע על פני כ- 7,700 מ"ר על שטח של כ- 12 דונם וירכז את כל הפעילות התעשייתית והלוגיסטית של כל המותגים והחברות בקבוצה. המרכז צפוי להיחנך בחודש ינואר הקרוב.

אריה ונחום ויסמן, מבעלי הקבוצה: "החלטנו להקים את המרכז התעשייתי של הקבוצה בצפון הארץ למרות האילוצים הלוגיסטיים שכרוכים בכך, וזאת על מנת להביא את תעשיית הריהוט לאזור הצפון ולאפשר עוד מקומות תעסוקה באזור".

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.