ראשי מפלגות הימין משיקים כעת את קמפיין הבחירות באירוע מרכזי נחשף המיתוג החדש:
שם הרשימה ״ימינה״
סיסמת הבחירות: ״ישראל רוצה ימינה״

ראשי מפלגת ״ימינה״ מציגים את קמפיין הבחירות של המפלגה במעמד יו״ר הרשימה, איילת שקד, שר התחבורה בצלאל סמוטריץ׳, שר החינוך הרב רפי פרץ, מועמדי המפלגה ומאות פעילים.

באירוע, שנערך במלון כפר המכביה, מוצג שמה החדש של המפלגה (״ימינה״) ונחשפת סיסמת הבחירות – ״ישראל רוצה ימינה״.

בנוסף, המפלגה משיקה את הלוגו הרשמי, בצבעי כחול, לבן, ירוק וכתום, אשר ילווה אותה בפרסומים הרשמיים. אותיות הרשימה יישארו טב.

בשבועות האחרונים, התלבטו ראשי המפלגה בין מספר שמות לרשימה ובהם ׳ימינה׳ ו׳הימין של ישראל׳. לבסוף, נבחר השם ׳ימינה׳ אשר מבטא את היעד הברור אליו רוצים חברי הרשימה להוביל את עשיית הממשלה והכנסת. ימינה – בכלכלה, בהתיישבות, במשפט, בביטחון. במפלגה מסבירים ״ימינה זה מה שהציבור רוצה רוצה אבל לא מקבל מידי בחירות, אנחנו הולכים למשוך את הגה הספינה לכיוון הזה"

יו"ר הרשימה איילת שקד:  ״מאז אותו אסון (ההתנתקות), ולנוכח השלכותיו הרודפות אותנו יום יום, הציבור הפיק לקחים, והבין שאם אנחנו חפצי חיים, עלינו לבחור בימין. הציבור אכן זז ימינה, אבל מוצא את עצמו פעם אחר פעם נגרר חרף רצונו שמאלה. זה לא חייב להיות כך.
האמינו לי: משולחן הממשלה לא ראיתי שום דבר אחר ממה שראיתי מהבית. כל ההבדל הוא שמשולחן הממשלה ראיתי את זה הרבה יותר ברור!
לא רק שראינו את זה, גם הוכחנו את זה!
בארבע השנים האחרונות הוכחנו שאנחנו הימין היחיד שלא חושש להפוך את האידיאולוגיה שלו לתכנית עבודה, ושאינו בוגד בערכים שלו, אלא מתרגם אותם למעשים. הימין היחיד שהוכיח שאם מאמינים, אין ממה לפחד.
ימינה היא לא רק שם – היא גם המהות. ימינה היא הכיוון אליו אנחנו רוצים להוביל את ישראל. ימינה היא רוח הדורות המנשבת במפרשים שלנו. ימינה היא מה שהעם בישראל רוצה – ולא באמת מקבל.
ימינה היא מה שהיו האבות המייסדים, אנשי תנועת העבודה שראו בתנ״ך השראה ובהתיישבות בכל חלקי ארץ ישראל, גם ביהודה ושומרון, ערך נעלה.
ימינה היא שילוב כוחות של הבית היהודי, האיחוד הלאומי והימין החדש. לא אכחיש. לא בכל נושא יש בינינו קונסנזוס. אך בעניין אחד אנחנו כן תמימי דעים: האתגרים שלפנינו גדולים מהפערים שבינינו, ולכן מקור כוחנו באחדותנו ולא באחידותנו.

הבנו שרק ביחד נוכל לפעול להסדרת התיישבות ביהודה ושומרון אחת ולתמיד;
הבנו שרק ביחד נוכל לפתוח את בית המשפט העליון לקולות אחרים ולהחזיר את הדמוקרטיה לעם;
הבנו שרק ביחד נשמור על מסורת ישראל ועל תורת ישראל, כנגד הברית הצינית של ליברמן ולפיד;

איילת שקד נואמת באירוע השקת הקמפיין של 'ימינה'

הבנו שרק ביחד נוכל לבנות כלכלה חופשית ופורחת המשוחררת מכוחם של ועדי עובדים ומשלטונם של מונופולים. כלכלה שרואה את היזם ובעלי העסקים כעמודי התווך של המשק הישראלי.

הבנו גם שעולם הערכים והחזון של הימין נתון בסכנה ממשית ולפני חודשיים הכל עמד למכירה לגבאי ושותפיו. גבאי הלך לדרכו, אבל הסכנה נשארה. הסכנה למכירת חיסול אידיאולוגית עדיין כאן!

שם, על החולות הזהובים של גוש קטיף, הבנתי דבר נוסף:
עם כל אהבתי להיי-טק הישראלי, אני הולכת לשדה הפוליטי ומכוונת הכי גבוה שאוכל, להנהגת המדינה. בכוונתי לעשות הכל כדי שלא יתרחש עוד חידלון שיהפוך לבכייה לדורות.

קיבלנו הזדמנות שנייה, הזדמנות שלישית לא תהיה!

בלי ימין אידיאולוגי חזק וגדול, תקום ממשלת ליכוד עם השמאל. למי שרוצה ימין, אין אלטרנטיבה מלבד "ימינה".

ימינה עם הפתק ״טב״. הפתק שיבטיח נאמנות לעם ישראל, לארץ ישראל ולתורת ישראל".

 

 

יו״ר הבית היהודי, שר החינוך הרב רפי פרץ הערב בהשקת הקמפיין של ׳ימינה׳: ״הערב יוצאת מפה אמירה ברורה: ימינה זו הרשימה של הציונות הדתית ומצביעי הימין.

ימינה היא משפחה אחת, אבל כמו כל משפחה לא חייבים להסכים על הכל.
האחריות שאני כיו"ר הבית היהודי רואה אל מול עיני את הדאגה לעתיד הציונות הדתית.
עתיד החינוך שלנו ולעתיד העם הנפלא שלנו.״

עוד הוסיף, ״העם נמצא כבר בימין, הוא שם והחובה שלנו הוא לגרום לו להאמין שימינה זו הדרך, זו הדרך שתתן לו את הביטוי הטוב ביותר לעולמו, לחלומותיו ולאופן שבו הוא מאמין שמדינת ישראל צריכה להתקיים.  מהערב הזה יוצאים במטרה אחת- להביא כמה שיותר אנשים לדרך שלנו, להביא מצביעים ולתת לנו את הכח להוביל את הערכים שלנו בשולחן הממשלה והקבינט. מעכשיו כולנו פונים ימינה.״

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.