כאשר אתם פותחים עסק או בודקים עסק קיים עליכם תחילה להכיר את המקומות שיכולים להוות סיכון. בעזרת יועץ בטיחות תוכלו להגיע לתיק הבטיחות אשר מפרט את כל הסיכונים האפשריים. יש אמצעים שונים לגילוי וכיבוי שריפה. ומעבר להתקנתם  עליכם גם לדעת לתרגל מקרי דמה – מקרים בהם עלולה לפרוץ שריפה. כל עסק צריך להתקין מערכות גילוי מתקדמות, ומערכות כיבוי אש. איך בוחרים את המערכות המתאימות לנו? זאת עבודתו של יועץ בטיחות אש. הוא אשר יודע איזו מערכת תהיה הכי נכונה למקום בו אתם פועלים, יש גורמים רבים שצריך לקחת בחשבון, אל תתפשרו על בדיקות כה חיוניות כדי לחסוך כסף. עוד אחד מתפקידיו של יועץ בטיחות אש הוא לבנות תיק שמרכז את כל המידע החיוני לכם בשעת שריפה. בתיק זה יפורטו יציאות החירום, המערכות שצריכות לפעול, תרשים מבנה, אמצעי מיגון שונים וכו’. על יועץ בטיחות אש להפוך את התיק לברור ונגיש, כדי שבשעת חירום לא נתמהמה ונהיה פנויים באופן מיידי  לפעולות מצילות חיים.

מתי בודקים אם המערכת תקינה?

כמובן שאת כל המערכות שאתם מתקינים יש לבדוק מבעוד מועד באופן שוטף ולפי דרישות החוק והתקנות, זהו תפקידו של אותו יועץ בטיחות אש או חברה המתחזקת אצלכם את מערכות הגילוי וכיבוי. אסור להשאיר אפילו ספק קל בכל הנוגע לכך. כמו כן, יש לעשות מבעוד מועד ובאופן קבוע הדרכות בטיחות, הדרכות הבטיחות מתבצעות על ידי איש המוסמך לכך, ההדרכה כוללת מצגות וסרטונים בהם נוכל לראות באופן ברור כל שלב ושלב.

אל מי פונים?

הדרכות בטיחות נוגעות לכל מקום בו יש עובדים ולכל מקום ציבורי, גם מקומות מוסדיים וגם מקומות פרטיים. כדי לגרום לעסק שלכם להיות הרבה יותר בטוח עבור העובדים , הלקוחות והמבקרים עליכם להיעזר בחברה המתמחה בנושאי בטיחות.

 

חברת צמח בטיחות הינה חברה מומחית בכל הנוגע לבטיחות ולביטחון שלכם עם ידע וניסיון רב. כאשר תפנו אל החברה היא תבנה עבורכם תיק בטיחות המתאים לדרישות ולאופי המקום בו אתם נמצאים. ייעוץ בטיחות אש כולל ליווי צמוד של ממונה בטיחות אש, התקנת מערכות חדישות של גילוי וכיבוי, הכוונה מקצועית וכמובן הדרכת בטיחות אש. כמובן, ההדרכות הן לא דבר חד פעמי, כדי לשמור על ביטחון העובדים שלכם יש להקפיד ולעשות אותן באופן קבוע, גם עבור עובדים חדשים המגיעים לעסק שלכם וגם לריענון של העובדים הוותיקים.
מוזמנים לבקר באתר החברה www.t-safety.co.il

או ליצור קשר לייעוץ ללא התחייבות בטלפון:  072-3946353


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.