משה הערב ליו”ר ההתאחדות לכדורגל בישראל. שינו זוארץ אשר שימש כיו”ר וספונסר של מכבי פתח תקווה והפועל מרמורק לתפקיד עם 23 תומכים מול אפס מתנגדים. יחד עם זוארץ מונתה הנהלת התאחדות חדשה.

זוארץ. צילום: ההתאחדות לכדורגל בישראל

 

זוארץ יחליף בתפקיד יו”ר ההתאחדות את עופר עיני שסיים קדנציה בת ארבע שנים בחודש יולי האחרון. המטרות של זוארץ יהיו צמצום הגרעון של ההתאחדות וקידום הכדורגל הישראלי ונבחרת החל ממחלקות הנוער.

“הכדורגל הישראלי , אך אני בו”

“בחרתי בתפקיד ונבחרתי לו, כי אני מאמין גדול בכדורגל שלנו”, הכריז זוארץ לאחר בחירתו הערב לתפקיד יו”ר ההתאחדות. “זאת אולי לא שעתו היפה ביותר, צריך להודות בזה, אבל אין לי ספק כי בזכות חשיבה יצירתית, עבודה מאומצת ושילוב כוחות עם כל מי שרוצה ומוכן לעשות למען קידום ופיתוח הענף, נגיע למקום טוב בהרבה”.

“קורא לקהל להגיע לתמוך בנבחרת השבוע”. צילום: ההתאחדות לכדורגל בישרא

 

לדבריו, “ההתאחדות לכדורגל הייתה ולעולם תישאר הגוף המוביל בניהול ובפיתוח הכדורגל, וזאת אחריות כבדה וזכות גדולה. אני אוהב את הכדורגל עשרות שנים, חלק ממנו כבר יותר מעשור, ומודע היטב לחשיבותו החברתית והלאומית”.

החלום – “לראות את הנבחרת הלאומית משיגה כרטיס למונדיאל”

היו”ר הטרי הוסיף כי “ניצבים לפנינו לא מעט אתגרים גדולים, מקצועיים, חברתיים, אבל חשוב לזכור כי הפוטנציאל עצום. יש כאן מדינה שמשוגעת על , יש כאן עשרות אלפי ילדים שחולמים יום אחד ללבוש את מדי הנבחרת ולייצג את מדינתם, יש לכולנו חלום משותף לראות את הנבחרת הלאומית שלנו משיגה כרטיס לטורניר גמר ולמונדיאל.

זוארץ סבור כי הוא “יודע היטב לאן אני רוצה להוביל את ההתאחדות, את הכדורגל ואת נבחרות ישראל”. במסיבת עיתונאים שיכנס בעוד כשבועיים, הוא צפוי להציג בהרחבה את תכניות ההתאחדות לשנים הקרובות ואת המטרות שהציב. “הפעולה הראשונה שלי בתפקידי כיו”ר ההתאחדות היא לקרוא לכל מי שאוהב את הכדורגל שלנו ואת ישראל, להגיע ולתמוך בשחקנים במשחקים מול סקוטלנד ואלבניה בליגת האומות”, חתם את דבריו.

מתן בן הרוש

מתן בן הרוש


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.