נוריס קול בניצחון על פנרבחצ'ה. צילום: אתר מכבי ת"א
בניצחון על פנרבחצ'ה. צילום: אתר מכבי ת"א

 

אחרי שני הפסדים רצופים ביורוליג, מכבי תל אביב ניצחה הערב בהיכל הספורט ביד אליהו את אלופת היורוליג פנרבחצ'ה 73:82 עם המאמן המעוטר באירופה ז׳ליקו אוברדוביץ׳. הפתיחה של מכבי תל אביב הייתה מדהימה ואלופת אירופה מצאה את עצמה ברבע ראשון הכי גרוע שלה העונה, השיא היה 2:15 למכבי כאשר לשחקני פנרבחצ'ה ואוברדוביץ' לא הייתה תשובה להתלהבות הגדולה של שחקני מכבי ולערב קליעות מוצלח מאוד.

פייר ג'קסון. צילום: אתר מכבי ת"א
פייר ג'קסון. צילום: אתר מכבי ת"א

 

במחצית הראשונה מכבי הובילה והיתה הרבה יותר טובה, בעיקר בזכות פייר ג’קסון ונוריס קול, אבל אלופת אירופה חזרה לעניינים והצליחה להקטין את הפער ולרדת במחצית עם פיגור קטן 36:40. בפתיחת הרבע השלישי הטורקים הראו משהו מהכישרון שלהם וכפו שוויון זמני, אבל מכבי בערב מצוין, מהטובים העונה באירופה, לא נבהלה מהחזרה של הטורקים למשחק והמשיכה בהצגה משלה, בעיקר פייר ג’קסון שסיים את המשחק עם 20 נקודות ונוריס קול שקלע 19 נקודות. השניים קלעו כמעט מכל מצב, הביאו למכבי את הנקודות ברגעים שאלופת אירופה הצליחה לחזור למשחק וסידרו למכבי תל אביב ניצחון שמיני ביורוליג, 73:82. בשבוע הבא תגיע להיכל מלאגה הספרדית.

דיאנדרה קיין מול פנר. צילום: אתר מכבי ת"א
דיאנדרה קיין מול . צילום: אתר מכבי ת"א

 

למרות שני ההפסדים האחרונים ביורוליג והמקום השמיני בו מכבי תל אביב מדורגת בטבלת היורוליג, המהפכה שהמועדון עשה בקיץ הוכיחה את עצמה. מכבי תל אביב מציגה העונה דרך, יכולת, נחישות, חדר הלבשה הרבה יותר איכותי וקבוצתי מהעונה שעברה ונראה כי אם הקבוצה תמשיך כך היא בהחלט יכולה לסיים בחלק העליון של היורוליג ולהפעיל להצלבה.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20:עוד באותו נושא