צילום: יח"צ חו"ל

אופנת האיכות והפנאי הבינלאומית של Timberland, משיקה לכבוד עונת הטיולים והקמפינג, קולקציה מקצועית ואופנתית למטיילים המותאמת במיוחד לפעילות שטח אתגרית.

המותג ממשיך להטמיע את ערכי השמירה על איכות הסביבה והקרבה לטבע, דבר הבא לידי ביטוי בשימוש בבדים העשויים מ 100% כותנה אורגנית, סוליות מגומי ממוחזר, עם תעודות זהות לכל נעל המציינות באילו אמצעים השתמשו לייצור הנעל.

צילום: יח"צ חו"ל

נעלי הרים: קולקציית נעלי ההרים של טימברלנד, מביאה את האיכויות הגבוהות והבלתי מתפשרות של נעלי טימברלנד לשיאים חדשים. נעלי ההרים מתאימות להליכה ולעמידה ממושכת, עמידות במים, מצוידת בסוליה המותאמת לטיפוס הרים, להליכה בשטח מסולע או עם חצץ ואבנים. הנעל מקנה נוחות מקסימלית, כאשר בקרסול יש כרית תמיכה. הנעלים מעוצבות בסגנון צעיר ועכשווי ומאופיינות במראה המותג, כולל תפורים חיצוניים בולטים למראה מחוספס.

צילום: יח"צ חו"ל

סנדלים: הסנדלים עשויים עור איכותי ורך ומאובזרים בשתי רצועות סקוצ', להידוק הסנדל לכף הרגל. חלקם הקדמי של הסנדלים מגיע בעיצוב פתוח ומעוגל וצדי הסנדלים מצוידים בחורי אוורור, על מנת

צילום: יח"צ חו"ל

ליצור מקסימום נוחות במהלך המסלול. הסנדלים מצוידים במדרסים המונעים עייפות ומעניקים לכף הרגל יכולת עמידה בסיבובים ופיתולים. והסוליות בעלות כושר התרחבות המאפשרות טווח תנועה רחב בזמן הליכה מרובה. חג שמח!

צילום: יח"צ חו"ל
צילום: יח"צ חו"ל

בשיתוף רשת Timberland. ניתן להשיג באתר החברה,, ברשת BARNDz וברשת אמפוריום.

 

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20:עוד באותו נושא