צילום: יח”צ

 

חושבים לנסוע לוילה עם כל המשפחה – כל המידע כאן

מה עושים זוגות שרוצים לבלות?

בעידן בו שני בני הזוג עובדים כל השבוע שעות רבות וזאת כדי להביא פרנסה לביתם כמעט ולא נשאר זמן פנוי לבילויים והנאות עם בני המשפחה, הילדים ויתר בני המשפחה. רוב שעות הפנאי מוקדשים לטיפול בבית ובילדים הסעות לחוגים ולטיפולים רפואיים. מרבית ההורים אינם נהנים מיום חופשה לאורך כל השנה להוציא את השבתות והחגים ויש כאלה שאפילו עובדים גם בימים אלו.הזמן היחיד שנותר לבילוי משפחתי הוא ימי החופשה השנתית שההורים מקבלים ממקומות העבודה שלהם והילדים שנמצאים בחופשה ממוסדות החינוך. יש הרבה משפחות שאינן מסוגלות כלכלית לצאת לחופשה מחוץ לבית לא לשכור צימר, וילה או חדר בבית מלון. גם את ימי החופשה השנתית הם מבלים בבית ביחד עם שינוי מספר הרגלים כדי להרגיש בחופשה.

הפתרון בעבור הזוגות: וילות!

למרות המצב הכללי מעדיפים הורים רבים לצאת עם הילדים לחופשה מחוץ לבית. לא כולם יכולים להרשות לעצמם יציאה לטיול בחוץ לארץ ולכן הם מחפשים דרכים לעשות זאת בארץ. אחת הדרכים היא השכרת ווילות למשפחות. אנשים אלו יוצאים לחופשה שנתית עם יתר בני המשפחה המורחבת שלהם כך שעלות השכרת הווילה מתחלקת בין מספר ראשי המשפחות. אם יש ביניהם הסכמה הם גם עורכים את הקניות של מצרכי המזון בצורה מרוכזת, מבשלים לכולם את אותו אוכל וגם בסעיף זה הם יכולים להוזיל את העלות.

מה מקבלים ומה עושים בווילות למשפחות?

  • כל מי שבוחר לבלות את החופשה השנתית שלו בווילות למשפחות יכול לקבל מידע באינטרנט, אודות המיקומים בארץ בהם נמצאות הווילות, מה גודלן, מה הן מכילות יש או אין בריכה, יש או אין ג’קוזי וכן הלאה. ככל שיהיה בידי המזמין מידע רחב ביותר כך יהיו בעתיד פחות בעיות.משפחות שבוחרות לשכור ווילות משפחות לתקופת החופשה השנתית שלהם ורוצה להביא איתן בעלי חיים חייבת לקבל אישור על כך מבעלי הווילה.
  • הוזלת העלות, יכולה לבוא גם ביציאה  לטיולים וסיורים מאורגנים באזור. בדיקה האם יציאה במיניבוס זולה יותר מיציאה בכמה מכוניות, באיזה אתרים גובים עבור כרטיס כניסה ובאילו הכניסה חינמית. לאיזה טיולים מאורגנים ומודרכים על ידי מדריך מקצועי מתקיימים באזור מה המחיר והאם המחיר כולל כניסה לאתרים השונים. את כל הפרטים הללו כדאי לבדוק לפני היציאה לחופשה ולהגיע מוכנים עם מידע מוקדם.
  • משפחות ששוכרות ווילות למשפחות צריכות לחשוב מראש על תעסוקה לילדים. ילדים משועממים יכולים להרוס את כל החופשה. ברוב היישובים בהם יש ווילות למשפחות יש גם אטרקציות לילדים, מגרשי שעשועים ומתקנים.
  • הדרך הטובה ביותר למצוא את ווילת הנופש המשפחתית המתאימה ביותר היא לגלוש באינטרנט באתרים הקשורים לווילות למשפחות באחד האתרים יש טבלת השוואת מחירים בה אפשר למצוא את הווילה המתאימה לכל משפחה בהתאם ליכולותיה הכלכליות והצרכים האישיים שלה.
  • ישנן משפחות שמעוניינות לחגוג אירועים משפחתיים בחוג מצומצם כלומר רק אנשים עם קרבת דם ואחת הדרכים לקיים מסיבה כזו מחוץ לבית היא השכרת וילה משפחתית ובה לקיים את האירוע. יש משפחות שיבחרו להכין את הכיבוד באופן עצמאי ואחרות יבחרו להזמין קייטרינג. בכל מקרה כל האירוע הוא באחריות שוכרי ווילת הנופש והם אחראים גם לנקות ולהחזירה למצב הקודם. על הנופשים להימנע מפגיעה בשכנים ועליהם לשמור על חוקי המקום.
מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.