התקשורת נדב שטראוכלר, שליווה את ראש הממשלה בנימין במהלך קמפיין הבחירות, חשף היום (ה') בפוסט בפייסבוק את הקשיים איתם מתמודדים שומרי תורה וממצוות במקצוע ואת הסיבה שהוא מעריך את .

"לאורך השנים, לשמחתי הרבה, יצא לי ללוות במגוון תפקידים אנשי תקשורת בתחילת דרכם. זאת זכות גדולה. לא אחת נשאלתי על עניין שמירת השבת ועל הקושי להתקבל למקומות ׳נחשבים׳ בתקשורת כאשר ׳נטל׳ שמירת השבת נמצא על הפרק", כתב שטראוכלר.

"זה נכון – למי שבוחרים לשמור ישנם חסמים רבים במציאת עבודה מתאימה, וכשמדברים על משרות בעולם התקשורת או בעולמות הדוברות העניין הופך לבעייתי במיוחד", סיפר היועץ. "בכל זאת, אי אפשר להתעלם מהמציאות, ובה העולם התקשורתי לא עוצר את פעילותו בשבת. ישנם משדרים מרכזיים, אולפני שישי, כתבות אינטרנט חשובות וגם שבתות תרבות ואירועים אחרים שמצריכים טיפול תקשורתי".

"בחודשים האחרונים זכיתי ללוות את ראש הממשלה ולהוביל את הקמפיין התקשורתי של הליכוד. יש לי הערכה אדירה לנתניהו ברמה המקצועית. לא בכדי הציבור הישראלי בחר בו להנהיג את העם. בחמישית. ליגה אחרת. וישנה גם אנקדוטה אישית ש ׳עברה מתחת לרדאר׳", חשף.

"אמש, באירוע מצומצם לנעילת הקמפיין המוצלח הודיתי לראש הממשלה על כמה דברים, אך מעל הכל על העובדה שהסכים להעסיק אותי ואת חברי שמלווה אותו במסירות כבר זמן רב יונתן אוריך, שנינו שומרי שבת, בתפקידים כה משמעותיים בקמפיין. את ההחלטה הזאת שלו אזכור ואעריך עוד שנים רבות, והיא גם מהווה אמירה חשובה לשומרי שבת ולמעסיקים פוטנציאליים של שומרי שבת בעולם התקשורת ובכלל".

"אם ראש הממשלה, בקרב חייו, בקמפיין הכי תובעני שיש לוקח לצידו שומרי שבת למרכז העשייה, גם אתם יכולים", סיכם שטראוכלר והודה לחבריו שנשאו ב'נטל' גם ביום המנוחה. "השבת הייתה לי למתנה יקרת ערך בקמפיין. האפשרות להתנתק לזמן מסוים מהטירוף ולהיות בין כל העיסוקים ללא הטלפון ועם המשפחה האהובה הזכירה לי, שוב, את לב העניין ומה חשוב באמת".

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.