האם הממשל החדש יבטל את ההסכם עם איראן? כך רומז ראש ה-CIA לשעבר ויועצו של הנשיא הנבחר דונלד טראמפ בראיון לפוקס ניוז. "זה ההסכם הגרוע ביותר שראיתי אי פעם, מי שטען שהוא אפקטיבי ובר-אכיפה צריך היה להתקבל בלעג בוושינגטון". כך תקף ראש ה-CIA לשעבר ג'יימס וולזי את מי שקידם את הסכם הגרעין בין איראן והמעצמות בראיון לפוקס ניוז. לדבריו, האיראנים יכולים להגדיר כל איזור כבסיס צבאי ובטרם יגיעו פקחים לבדוק את המקום, הם כבר יכולים לחסום אותם.

עוד הוסיף וולזי, יועץ בכיר של הנשיא הנבחר דונלד טראמפ, כי יחסי ארה"ב עם ישראל ישובו בקרוב להיות טובים כפי שהיו לפני בחירתו של ברק אובמה לנשיאות. "אנחנו בדרך חזרה לימים הישנים", אמר, "שבהם ארה"ב וישראל עבדו בצמוד מאוד וסמכו זו על זו. בניגוד לתקופת ממשל אובמה, שנטה להתייחס לחבריו – כמו ישראל, כאויבים, ולאויבים – כמו איראן – כידידים".

וולזי המשיך לתקוף את הסכם הגרעין ואמר כי הוא "רע מאוד מאוד ומסוכן כי הוא מרדים אותנו ונותן לנו תחושת ביטחון מדומה". מכיוון שאיראן מעולם לא שלחה את עותקי ההסכם לכל הגורמים שאליהם היתה מחויבת לשלוח אותם, אמר, אסור היה לארה"ב לשלם לאיראן את מה שכבר שילמה והיא יכולה להפסיק לשלם את התשלומים ברגע זה.

האיראנים תמיד מרמים, הסביר וולזי. "מבחינתם, מדובר בדומיננטיות. בלהראות דומיננטיות. ולכן הם מאוד מרוצים מההסכם הזה, כי הם מאמינים שהוא ממחיש את הדומיננטיות שלהם".