תאהבי את עצמך. 2018

אני סוף סוף מרגישה קצת שינוי. ניחוח נעים של תחילת תקופה אחרת עבורנו, נשים מלאות. כשהייתי ילדה חלמתי להיות דוגמנית או שחקנית, אך בתקופה ההיא כל הכוכבות השוות היו רזות, ואחרי פעם פעמיים של אודישנים והמשפט המוכר “יש לך פנים ממש יפות, אבל הגוף שלך לא במידה הנכונה” ויתרתי על קריירת הדוגמנית/ שחקנית שלי והלכתי לצד השני של הבמה, מאחורי הקלעים, ללמוד עיצוב אופנה.

מאז עברו כמעט 20 שנה. אני, אחרי שנים בתעשיית האופנה החלטתי לא לוותר על עצמי. עברתי תהליך ארוך של מודעות עצמית ובסופו הגעתי להשלמה מוחלטת עם גופי העגול ולמדתי לאהוב את עצמי ולהיות גאה בכל קימור. כשהגעתי לנקודת ה”שלמות” שלי פתאום כל מה שרציתי קרה. משרד פרסום גדול פנה אלי והציעה לי להגיע לאודישן עבור “מתאים לי”, מותג ישראלי למידות גדולות, שלא מנסה להסתתר מאחורי דוגמניות רזות. התקבלתי, ומאז, כבר ארבע שנים אני פרזנטורית גאה של המותג ודוגמנית.

אחרי התהליך האישי שלי החלטתי להפוך את ההצלחה האישית למקצוע. מזה שלוש שנים אני מאמנת נשים ונערות לדימוי גוף חיובי, ללא קשר למידתן או משקלן. אנחנו עדיין נלחמות עם המדיה הרמאית. אנחנו עדיין ספוגות במנחות, דוגמניות, שחקניות וסלבס שנראות כמו שטנץ באותה מידה ,מידה s שמאפיינת רק כשבעה אחוז מכלל אוכלוסיית הנשים. הקטע המצחיק הוא שדווקא ישראל עדיין תקועה בעידן הרזון ואילו מארה”ב מגיע טרנד חזק, מקיף ומרענן של נשים מלאות מהממות העומדות בפרונט של תקשורת ומדיה.

מה שהכי מרגש אותי אישית, זה שברשת החברתית הכי נחשבת היום-  אינסטגרם, ישנן כוכבות חדשות, עם מליוני עוקבים, שמנמנות ועסיסיות אחת אחת, מה שמוכיח שבעולם האמיתי, באמת מתחיל להיות שינוי .זה ללא ספק חייב להיות במודעות של כל ילדה או נערה מלאה מתבגרת.

מרינה גורוביץ’, הפרזנטורית של מתאים לי, אופנה למידות גדולות

הנה כמה דוגמאות מכוכבות האינסטגרם האמיתיות של היום:

  1. אשלי גראהם- 6.3 מיליון עוקבים. דוגמנית העל PLUS SIZE הראשונה בהיסטוריה, תופסת את המקום השני בדירוג הדוגמניות עם השכר הגבוה בעולם.  
  2. -  5.5 מיליון עוקבים. החלה את דרכה כדוגמנית צנומה והיום מזמינה את כולם לנשק את האחוריים הגדולים שלה.
  3. ג’ורדין וודס- 4.8 מיליון עוקבים. מעבר להיותה ה-BFF  של קיילי ג’נר, טיפחה ג’ורדין וודס קריירת דוגמנות מצליחה ועמוד אינסטגרם פופולרי משל עצמה.
  4. - 3.3 מיליון עוקבים. מככבת במלא סרטים ומנחה תכנית אירוח מדהימה.
  5. - 1.5 מיליון עוקבים. הוכתרה כ”דוגמנית השמנה בעולם”, ולא מפחדת להציג את גופה הערום בכל הזדמנות.

בקיצור, נשים יקרות, אם אתן עדיין לא שלמות עם עצמכן עכשיו, באביב, לקראת יום האישה זה הזמן לעצור, להבין שהעולם השתנה ושאתן, למעשה, מתקרבות לאידיאל היופי הנשי החדש וצריכות להרגיש נפלא עם גופכן. מזכירה לכן מדי פעם להודות לו, לגוף המלא והיפה שלכן, על כל סנטימטר וקימור. יום אישה שמח!

למעבר לאתר “מתאים לי” לחצו כאן 

מרינה גורוביץ'

מרינה גורוביץ'


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.