עכשיו זה כבר סופי ורשמי. יוסי בניון עוזב את בית״ר ירושלים. השחקן הוותיק בין ה-37, מסר את ההחלטה שלו בנוגע לעזיבת הקבוצה כבר ביום שישי באינסטגרם שלו. היום בבוקר הוא הגיע לאימון של הקבוצה בבית וגן ונפרד מהקבוצה, האוהדים הכינו לו שלט עליו נכתב: ", גם אם מלכלכים אותו". בניון התרגש וכאשר יצא ממתחם האימונים שם המתינו לו כמה עשרות בקור ובגשם, הוא גם בכה. "היית פה רק חצי שנה אבל השארת פה זיכרון ולא נשכח לך את זה", אמרו לו האוהדים.

האמת שאני לא יודע מאיפה להתחיל. תמיד כשהגעתי למקום מערכת ​ה​יחסים עם הקהל הייתה מיוחדת. היו לנו רגעים נפלאים של זכיות גדולות בתארים, שערים, בישולים וזה מה שגרם לאהבה הגדולה בכל מקום, לצערי לא זכיתי להעניק לכם הרבה רגעים כאלה אבל זכיתי להמון רגעים מכם, תמיד סיפרו לי עליכם, שמעתי מהצד השני של המגרש איך אתם מטריפים את הקבוצה שלכם, איך אתם הופכים את השחקנים שלכם למכונות לחימה​ במגרש​ ולאנשים שנותנים את כל הלב על המגרש. מסיבות שלא ברורות לי קרו דברים שאינני מעוניין לפתוח על מנת לא לפגוע בחברים שלי לקבוצה, במערכת הזאת ובקבוצת בית"ר ירושלים שחשובה לכל כך הרבה אנשים טובים. עם יד על הלב בחודשים האחרונים ניסיתי הכל על מנת שלא נגיע למצב הזה. אני עומד ומצדיע לכם על כל מה שהייתם לי בתקופה האחרונה, כל הודעה שקיבלתי, כל צעקה מהיציע וכל מחיאת כף. מהרגע הראשון שהרמתם אותי על הכתפיים בבית וגן, על התמיכה במשחקים, על התמיכה ברגעים הקשים, על העמידה מאחורי ברגע שכולם ניסו לסכסך בינינו. ריגשתם אותי, נתתם לי הרגשה שקשה להסביר במילים. אתם תופסים פינה גדולה בלב שלי, אני אוהב אתכם אהבה גדולה ואני מאחל לעצמי שמישהו שם למעלה יגרום לזה שעוד ניפגש ונעשה דברים גדולים ביחד. שלכם יוסי בניון.

A post shared by benayoun15 (@benayoun15) on

שחקנה של בית״ר ירושלים, עדיין, כתב פוסט בעמוד האינסגרם שלו, ובו גם התמונה הקבוצתית שלו עם שחקני בית"ר שצולמה במפגש הפרידה מהם בבית וגן. ״אתם לא חברים לקבוצה, אתם משפחה", כתב בניון.

בניון למעשה הודיע אתמול באינסטגרם באופן רשמי כי הוא עוזב את בית"ר והודה לאוהדים על התמיכה. את ההחלטה הסופית קיבל השחקן מייד כאשר המאמן בני בן זקן פרסם את ההרכב במשחק נגד מרמורק ביום חמישי האחרון.

שחקנים בקבוצה ועוד כמה חברים קרובים ניסו לשכנע את בניון לא לעזוב אבל השחקן היה נחוש לעזוב ולא נתן לאף אחד מאנשיו הקרובים סיכוי לשנות את החלטתו.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.