דף הבית > חם ברשת > יהודה, עלה למעלה עלה

יהודה, עלה למעלה עלה

הבוקר (ה') הגיע שר החינוך בנט לביתו של יהודה הישראלי בגבעת שמואל ושימח אותו יחד עם חברי הקהילה. צפו בסרטון המרגש

השר בנט משמח את יהודה הישראלי יחד עם חנן בראל, יוסי כץ ונעם זיו, הבוקר. צילום: יוסי כץ 

לפני שנתיים וחצי, במהלך מבצע "צוק איתן", נפצע אנושות יהודה הישראלי ומאז הוא עובר הליך שיקומי קשה ומורכב בבית החולים תל השומר.

עד שביתו בעופרה יהיה מוכן ומונגש עבורו, מתגורר יהודה הישראלי בגבעת שמואל.

הקהילה החמה של גבעת שמואל קיבלה אותו בזרועות פתוחות: "בשבילנו הוא גיבור ישראל" אמר יוסי כץ, אחד מחברי הקהילה, בשיחה עם אתר ערוץ 20. "הוא הסכים שנלמד איתו פעם בשבוע מסילת ישרים ופרשת שבוע ואחר כך אנו שרים ביחד". בשל ביישנותו, יהודה הסכים שלכל מפגש יגיעו עד 10 אנשים. כיום, אומר כץ "הפכו משפחת הישראלי להיות חלק מאיתנו".

חנן בראל, יוסי כץ, נעם זיו, גיל דאובה, עודד רוטשילד, ישי אקרמן, שי גרוס ועודד ים אחראיים על שכך השיעור השבועי עם יהודה ייצא לפועל: אחד מעביר את השיעור, האחר אחראי על הכיבוד ויש מי שאחראי אפילו על הנגינה. כולם נותנים מזמנם ומרצם כדי לשמח ולו במעט את יהודה.

אמש (ד') עבר יהודה ניתוח ולכן החליטו חברי הקהילה הבוקר לשים את העבודה בצד ולבוא לשמח אותו, במקביל ובהפתעה הגיע הבוקר שר החינוך בנט לביקור פתע באחד מבתי הספר בעיר ולאחר ששמע כי נפגשים עם יהודה לא פספס את ההזדמנות להגיע גם ולשמח אותו.

יהודה, מאחלים לך שתמשיך לעלות למעלה ולהתחזק. רפואה שלמה!

מרב לרנר

מרב לרנר

עורכת מדור נשים 'אשת חיל' באתר ערוץ 20

אולי יעניין אותך גם

המומחה שמוכיח: בזכות צה"ל שודרגו מטוסי צבא ארה"ב

שגריר ישראל לשעבר לקונגרס האמריקני, יורם אטינגר, בשיתוף עם ארגון 'בומרנג' בסדרת סרטוני הסברה ברשת. השבוע מביא המומחה עדויות מדהימות כיצד חוסכת ישראל מאות מיליונים של מחקר ופיתוח לצבא ארה"ב עד כדי שדרוג מטוסיו