יאיר נתניהו. צילום: פלאש 90
. צילום: פלאש 90

יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה, מגיב לפרסום ההקלטות הערב בערוץ 2. “צפיתי הערב בכתבה צהובה ומבישה שהציגה סתר לא חוקיות משיחה שהתקיימה לפני שנתיים וחצי. בשיחה לילית, תחת השפעת אלכוהול, אמרתי דברי הבל על נשים ודברי הבל אחרים שמוטב שלא היו נאמרים”, נאמר בהודעת נתניהו. הדברים אינם מייצגים את מי שאני, את הערכים עליהם חונכתי ואת מה שאני מאמין בו. אני מצר על הדברים ומתנצל אם מישהו נפגע מהם. כמו כן, הדברים שאמרתי לניר מימון היו בגדר בדיחה לא מוצלחת והסתלבטות עליו, וכל בר דעת מבין זאת. מעולם לא התעניינתי בנושא מתווה הגז ולא היה לי שום מושג לגבי פרטיו”.

כזכור, בחדשות 2 נחשפו הערב הקלטות בהן נשמע בנו של ראש הממשלה, יאיר נתניהו, משוחח עם אורי מימון, בנו של איש העסקים במהלך בילוי משותף במועדוני חשפנות בתל אביב. בין היתר, מתבדח נתניהו ואומר למימון את המשפט: “אבא שלי סידר לאבא שלך 20 מיליארד דולר ואתה מתווכח איתי על 400 שקל”. מטעמה של משפחת נתניהו נמסר: “יחשוב כל הורה שצפה בכתבה איך היה מגיב לו כל אמירת סרק של ילדיו הייתה הופכת לכותרת ראשית בערוץ 2”.

הקלטות נחשפו לאחר שבמהלך היום נפוצו דיווחים על ניסיון מצד עורך דינו של ראש הממשלה למנוע את הפרסום. כך או כך, הקלטות פורסמו הערב ובהן נשמע יאיר נתניהו במהלך בילוי משותף עם בנו של מימון – איש העסקים שמחזיק בשליטה בחברת “ישרמקו”, אחת משותפות הגז, ועם חבר נוסף – רומן אברמוב. השלושה מבלים במועדוני חשפנות ומתווכחים על התשלום לחשפניות כשהם מלווים במאבטח ונהג.

בין היתר, נשמע הדו-שיח הבא:

נתניהו: “אחי, אתה חייב לפרגן לי, אחי אבא שלי עשה לאבא שלך אחלה עסקה. נלחם בכנסת בשביל זה אחי”.

מימון: “מה?”.

אברמוב: “אתה חייב לנו, אתה חייב לנו 25 אלף”.

נתניהו: “אבא שלי סידר לך עכשיו 20 מיליארד דולר. הצגה, אתה לא יכול לפרגן לי ב400 שקל?”.

מטעמה של משפחת נתניהו נמסר: “יחשוב כל הורה שצפה בכתבה איך היה מגיב לו כל אמירת סרק של ילדיו הייתה הופכת לכותרת ראשית בערוץ 2, כל יציאה מהבית מושא לתחקיר וכל שיחה יעד להקלטת סתר. רדיפה, שפיכות דמים ושיימינג – – כל האמצעים כשרים בעיניכם לפגוע בממשלת הליכוד בראשות נתניהו, גם במחיר פגיעה חסרת מעצורים בבני משפחתו. אינכם בוחלים אפילו בשימוש בהקלטת סתר שנערכה באופן מגמתי ושנעשתה באופן מביש ובלתי חוקי ע”י נהג במשרד רה”מ.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.