יאיר נתניהו נגד חיים לוינסון. בעקבות פרסום במהלך יום רביעי על ידי העיתונאי חיים לוינסון, כי בנו של ראש הממשלה יאיר נתניהו חשף בפני אלישיב עמיצור, מקורבה של שרת המשפטים לשעבר ויו"ר "יָמִינָה", איילת שקד כי אביו בנימים נתניהו שוקל להקים ממשלה עם בני גנץ, צייץ בנו של ראש הממשלה בחשבון הטוויטר שלו: "אז הדוגמן חיים לוינסון פרסם כביכול ציטוט שלי ״נקים ממשלה עם גנץ״ למרות שהוא יודע שזה מעולם לא נאמר, שזה שקר מוחלט ואין לו שום הוכחה. הוא הודה בכך שזה לא קרה ובכל זאת פרסם את זה. נו טוב".

יאיר נתניהו חסם את איש השמאל לוינסון בטוויטר ולכן משלב זה התווכחו שני הניצים בעזרת צילומי מסך. לוינסון לא נשאר חייב וענה "היי יאיר. תודה על ההתייחסות העניינית ואפילו על המחמאה. א. מכיוון שהדברים בכתובים ניתן להכיח בנקל. מציע אתגר: תפרסם את כל ההתכתבות (מניח שלא תמחק קטעים לא נעימים, זה מתחת לרמתך) ונראה מה נאמר. ב. לא הודיתי שזה לא קרה כלשונך ואיני יודע למה אתה מתכוון. להיפך"

בנו של ראש הממשלה הגיב ללוינסון חזרה וכתב "שקרן קטן אתה הודית! ואני צריך להוכיח ולפרסם את ההתכתבות?!? אתה צריך! פרסם אתה צילום מסך שלי כותב את זה! חוצפן".

 

צילום מתוך טוויטר
אורן רפאל

אורן רפאל

עורך תוכן בכיר | orenre@gmail.com
אורן רפאל


:עוד באותו נושא