דף הבית > אקטואליה וחדשות > יאיר נתניהו הסיר את הקריקטורה מעמוד הפייסבוק
מתוך הפטריוטים, א-ה בשעה 22:00

יאיר נתניהו הסיר את הקריקטורה מעמוד הפייסבוק

לאחר הסערה הציבורית: בנו של רה"מ הסיר את הקריקטורה בעלת המוטיבים האנטישמים

יאיר נתניהו בנו של ראש הממשלה, הסיר הערב את הקריקטורה בעלת המוטיבים האנטישמיים שהעלה לפייסבוק במהלך סוף השבוע. הקריקטורה בה נראה המיליארדר היהודי-אמריקני ג'ורג' סורוס, האוחז בדעות אנטי ישראליות מובהקות, כשהוא נראה מושך בחוטים של לטאה. זכתה לביקורת רבה במהלך היומיים האחרונים.

קריקטורה שנויה במחלוקת שהעלה יאיר נתניהו לפייסבוק. צילום מסך

קריקטורה שנויה במחלוקת שהעלה יאיר נתניהו לפייסבוק. צילום מסך

בין היתר התייחסה היום ג'ודי ניר מוזס-שלום אשתו של השר סילבן שלום בציוץ בטוויטר לקריקטורה וכינתה אותה: "הסתה נגד העם היהודי". בתגובה לציוץ של עיתונאי ערוץ 20 שמעון ריקלין על הקריקטורה, כתבה: "סבי, סבתי ודודיי מצד אמי נרצחו בשואה בגלל הסתה כמו שהסית הבן של האיש שהכי צריך לשמור על העם היהודי".

אתמול התנצח בפייסבוק נתניהו עם ראש הממשלה לשעבר אהוד ברק. בתגובה לפרסום הקריקטורה כתב ברק: "זה מה שהילד שומע בבית? מה זה, גנטיקה או מחלת רוח עצמונית? לא משנה. בכל מקרה כדאי מאוד שנממן לו פסיכיאטר, ולא אבטחה ונהג צמוד".

נתניהו הגיב לו:"אני מקווה שאהוד ברח לא צייץ עלי ממקום מושבו בבוסטון(בין עסקה מפוקפקת אחת לשנייה) שהוא שיכור מוויסקי (כמו שזכור לי היטב ). הגיע הזמן לגריאטר אהוד".

כזכור, בחודש שעבר עורר נתניהו סערה נוספת כשתקף את ארגון השמאל הקיצוני "מולד". באחרונה אף הגיש תביעה נגד אייבי בנימין לאחר שזה ציטט את "מסמכי פנמה" בפוסט שפרסם בעמוד הפייסבוק שלו.

 

עדי דניאל

עדי דניאל

עורכת חדשות באתר ערוץ 20

אולי יעניין אותך גם

זוהו שרידי הגופה שנמצאו ליד בית העלמין באשדוד

לפני כשבוע נמצאה גולגולת אדם סמוך לבית העלמין באשדוד. לאחר בדיקה במכון לרפואה משפטית באבו כביר, היא זוהתה כשייכת לטארקו טייק ז"ל מהעיר שהוגדרה כנעדרת מאז חודש מאי