אחד הטרנדים הבולטים בעולם העיצוב הוא עיצוב קירות חדרים בעזרת מדבקות קיר מעוצבות בהתאמה אישית. מדבקות ייחודיות אלו מאפשרות למי שרוצה לעצב את קירות הבית שלו באופן מותאם אישית לטעם ולסגנון המתאים לו באופן אישי. מדבקות מודפסות מסוג זה מתאימות מאוד למגוון גדול של עיצובים של מגוון חדרים בבית כולל חדר הסלון, חדרי השינה, חדרי הילדים, השירותים וגם כחיפוי קיר למקלחת.

ניתן לעשות שימוש במדבקות אלו גם לשם עיצוב ייחודי של עמודים או המרצפות בבית. בשנים האחרונות גם בתי עסק רבים בוחרים לעצב את חלונות הראווה שלהם בעזרת שיטת הדפסה והדבקה ייחודית זו. היופי של הדבקות מסוג זה הוא שניתן לבחור את מידת המדבקה, הגודל שלה וסגנון העיצוב שלה עד לפרטים הכי קטנים כולל הצבע והדוגמא בהתאם לדרישות כל לקוח ולקוח.

הדפסה על מדבקות קיר – איך זה ישפר את העיצוב של החדרים בבית שלכם?

בשביל לעצב את חדרי הבית שלכם אתם ולשפר את המראה שלהם אתם לא צריכים להמציא את הגלגל מחדש. אתם יכולים לבחור לעצב באופן מותאם אישית את החדרים השונים בבית שלכם מהסלון ועד חדר השינה בעזרת מדבקות קיר שעיצבתם באופן מותאם אישית. היתרון המרכזי של המדבקות הוא שניתן להדביק אותן לבד ללא סיוע של איש מקצוע, בשונה מתהליך של צביעת הקירות שיכול לקחת הרבה זמן ולערב אנשי מקצוע שונים – כאשר מדביקים מדבקות קיר התהליך הוא מהיר, פשוט וקל! באמצעות מדבקות קיר איכותיות תוכל תוך זמן קצר לעשות מהפך שלם לחדר שלכם במינימום מאמץ ומינימום כסף.

הדפסת מדבקות קיר – למה גם לכם זה ישתלם?

על ידי הדפסה  של מדבקות קיר אפשר לקבל מגוון רחב של אפשרויות עיצוב לקיר יותר מאשר בשימוש בצבע קיר פשוט. ניתן לבחור להדפיס מדבקות קיר או לעצב באופן מותאם אישית הדפסות על קנבס לפי העיצוב שהכי מוצא חן בעיניכם. הדפסה על מדבקות קיר היא משתלמת מאוד לכל אחד כי ניתן באופן קל לבצע אותה ברמה הגבוה ביותר עם איש מקצוע וגם ללא עזרה מקצועית. בעוד שצביעת קירות עם צבע דורשת התארגנות מיוחדת וניקוי של כל הבית לאחר מכן משאריות הצבע כאשר מדבקים מדבקות קיר אין לכלוך והליך העיצוב הוא פשוט וקל יותר. אפשרויות העיצוב באמצעות מדבקות קיר הם בלתי סופיים כיד הדמיון של כל אחד. יתרון נוסף של מדבקות קיר הוא שקל מאוד להדביק ולהסיר אותן ללא מאמץ או קושי מיותרים.

איך הדפסת מדבקות קיר מתנהלות?

יש הרבה מאוד שיטות שונות לביצוע הדפסות של מדבקות קיר. שיטות ההדבקה העיקריות הן מגוונות כאשר לכל שיטה יש יתרון משלה. אחת השיטות המוקבלות ביותר הן הדפסה אופסט- שיטת הדפסה זו היא הדפסה מתקדמת שבאמצעות שימוש בגלופות ניתן להדפיס כמויות גדולות מאוד. בסוג הדפסה זה כל שינוי בעיצוב של המדבקה דורש הדפסה מחדש. ההדפסה עצמה מבוצעות על גלילים מיוחדים. הדפסה זו איכותיות מאוד וניתן להדפיס בה עיצובים מיוחדים עם צבעים ייחודים. הייחוד של ההדפסה הזו בשילוב עם האיכות שלה הופכות אותה למשתלמת במיוחד.

סוג הדפסה נוסף שהוא מאוד מקובל בארץ הוא הדפסה דיגיטלית סולבנטית. הדפסה זו היא הדפסה שבה מדפיסים את העיצוב המבוקש ישירות מקובץ במחשב לכמות ולמידות הרצויים. היתרון של הדפסה זו הוא שקל מאוד לבצע אותה בין אם אנחנו רוצים להדפיס בכמויות או במידות קטנות ובין אם אנחנו רוצים להדפיס בכמויות ובמידות גדולות יותר.

היתרון של שני סוגי הדפסות אלו הוא ברור וכאשר אנחנו רוצים להדפיס מדבקות קיר, שלטים, תמונות לתערוכות או מדבקות לרכב ולחלונות ראווה סביר להניח שנעשה זאת באמצעות אחת משיטות אלו.

עיצוב ושדרוג חדרים באמצעות הדפסה של מדבקות קיר – איך זה מתבצע?

הדפסת על מדבקות קיר או הדפסה מסוג קנבס מאפשרת לכל אחד לעצב באופן חופשי את החללים השונים בבית או במשרד שלו. עיצוב מותאם אישית של החללים השונים בהם אנחנו חיים ועובדים הוא הרצון הטבעי של רבים מאתנו. כאשר אנחנו עושים שימוש במדבקות קיר והדפסת מדבקות קיר אנחנו יכולים לבחור להדפיס מדבקות ייחודיות לדלתות החדרים, לפריטי ריהוט או לקירות כפריט עיצובי לכל דבר. היופי של המדבקות הוא בכך שאנחנו יכולים לעצב אותן באופן שמתאים לסגנון האישי שלנו ולאופי העיצובי שאנחנו רוצים שיהיה לבית שלנו. ניתן להדפיס מדבקות לחדרי ילדים, לסלון של הבית וגם למטבח או לחדרי השינה שלנו.

הדפסה על מדבקות קיר – מידע שחשוב לשים לב אליו

לאחר שהחלטתם שאתם רוצים להדפיס עם מדבקות מעוצבות אישית בקירות הבית שלכם יש מספר דברים שחשוב שתשימו לב אליהם. חשוב לתכנן מראש האם המדבקות שאתם מדפיסים מיועדות לחלל החיצוני בבית או לחלק הפנימי של הבית. עוד חשוב לשים לב באיזה סוג הדפסה או טכניקה אתם בוחרים להדפיס את המדבקות. חשוב לשים לב מה העיצוב של המדבקה והאם הוא ישתלב בעיצוב הכללי של החדר וגם האם יש אחריות על ההדבקה עצמה והאם תוכלו לשמור על הגלופה או את הקובץ של המדבקה – למקרה שתרצו בעתיד להדביק מדבקות זהות.

הדפסה על מדבקות – טיפים לחיסכון

הדפסה על מדבקות לא חייבת להיות הוצאה כספית גדולה וכבדה מאוד. כאשר אתם באים להדפיס מדבקות קיר כדאי לכם לחשב באופן מדויק ולפרטי פרטים כמה מדבקות תצטרכו ובאיזה כמות. ככל שתדפיסו כמות גדולה יותר של מדבקות כך המחיר של כל מדבקה בודדת יהיה באופן משמעותי זול ומשתלם יותר. חשוב להיות מודעים לכך שיכול להיות שוני במחיר המדבקות בין ספקים שונים ושככל שהמידה של המדבקה גדולה יותר כך המחיר שלה יהיה גבוה יותר בהתאם.

ישנם ספקים שונים לתחום ההדפסות, אנחנו התרשמנו לטובה משירות ההדפסות החדש של הום סנטר. עם מדפסות חדישות ומקצועיות ושירות אדיב וכמובן פריסה נוחה. כנסו ל- https://www.home-print.co.il/ 

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.