13:16 24/11/2017

טרור בבירה

לרגל יום ירושלים אי אפשר שלא לדבר על גל הטרור שפקד את עיר הבירה בשנה החולפת. החיכוך בין האוכלוסייה הערבית ליהודית הוליד פיגועים רבים שבוצעו ע"י ערבים אזרחי ישראל ותושבי ירושלים

למרות שהיום אנחנו חוגגים 49 שנה לאיחודה של העיר, בפועל העיר לא מאוחדת. יש חומת בטון שמפרידה בין חלק ממזרח העיר למערב העיר. החיכוך בין האוכלוסייה הערבית ליהודית הוליד המון פיגועים בשנה האחרונה שבוצעו ע"י ערבים אזרחי ישראל ותושבי ירושלים איך ניתן לשמור על הבטחון בירושלים בלי להפריד בין השכונות.

אראל סגל "אז גל הטרור, טפו טפו טפו נדמה ששכח, אבל צריך לומר, בירושלים היה פיצוץ באוטובוס אחרי הרבה מאוד שנים" "מטען דמה" מוסיף ארי שמאי "מה דמה? אנשים נפצעו קשה" מקשה הראל. "אבל אני חייב להגיד משהו" אומר שמאי "ירושלים היא עיר של דו קיום, ולמרות סיר הלחץ של העיר הזו אני טוען שלא היה בירושלים גל טרור בשנה האחרונה". "הצחקת אותי" אומר אבי גביאי "אנחנו גרנו ברובע היהודי בירושלים והסתובבנו בתור ילדים בכל העיר העתיקה" מספר גבאי "אבל אני עד היום לא יודע לשים את הנקודה על הזמן בו התחיל להיות פחד ללכת ברחובות"

יורם שפטל אומר "המחדל הגדול של ירושלים אחרי הכיבוש הג'יהאדו-פאשיסטי היו בה 70 אלף ערבים, והיום יש בה 300 אלף ערבים – וזה ממש לא מריבוי טבעי, אלא מהמחדל הנורא שאנחנו מאפשרים חדירה של אספסוף ג'יהאדו-פאשיסטי מיהודה ושומרון". "אבל" אומר אראל "אתה זה קרה אחרי שצרפת את קלנדיה וחלקים מרמאללה!" ושפטל עונה בנחרצות "כל זה ביחד היה 70 אלף!" "מרגע שבנו את גדר ההפרדה בתוך ירושלים – הערבים של מזרח ירושלים נכנסו לתוך הגדר ומה שנשאר מחוץ לגדר כמו מחנה הפליטים בקלנדיה הגיעו ערבים בג'נין ומשכם"

הפטריוטים

הפטריוטים

לתגובות

אולי יעניין אותך גם

יו"ר מרצ ח"כ זהבה גלאון. צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

התפטרות ליצמן: באופוזיציה מברכים, בקואליציה מאוכזבים

ההודעה הדרמטית של שר הבריאות על התפטרותו מהממשלה בעקבות עבודות תחזוקה בשבת גרמה לסערה במערכת הפוליטית. גלאון השתלחה: "מפלגתו תמשיך לינוק מעטיני השלטון"