ברוך דיין האמת: כחודשיים וחצי לאחר שאיבד את אשתו שנפצע קשה בתאונה בבנימין. הלוויתו תתקיים היום (ו') בשעה 11:00 בבית זרע קרוב ליד טבריה.

תום ורבקה ז"ל, בתו של הרב ישעיה דורון, היו מעורבים בתאונת דרכים במעורבות משאית בה נהג פלסטיני בכניסה לאזור התעשייה שער בנימין ליד ירושלים. רבקה נהרגה במקום, תום נלחם מאז על חייו ואמש כאמור נפטר מפצעיו.

התאונה בה נהרגו בני משפחת קופשוק ז"ל. צילום: מד"א

 

שבועיים קודם לכן עברו השניים, נשואיים טריים בסך הכל חודשיים, להתגורר בישוב עלי שם למד תום בישיבה הגבוהה.

בתאונת משאית אחרת שאירעה באותו היום בכביש 465 נהרגה ז"ל, נוסעת ברכב פרטי, והותירה אחריה בעל ו-4 ילדים. בני משפחתה סבורים כי לא מדובר בתאונה וכי יש לבדוק חשד לפיגוע לאומני.

"תום היה עניו צנוע ושקט"

יו"ר 'הבית היהודי', הרב רפי פרץ , ספד לתלמידו: "תום היקר למד בבית המדרש לבוגרי צבא במכינת 'עצם'. בחור עניו, צנוע ושקט. בעל מידות שעבר תהליך פנימי עמוק ומיוחד לחזרתו בתשובה".

עוד סיפר פרץ: "לפני כחודשיים, זמן קצר כל כך אחרי שתום ורבקה התחתנו, הם עברו תאונת דרכים קשה שאותה רבקה לא שרדה. תום נפצע קשה מאוד. התפללנו לנס, ידענו שמיטב הרופאים עושים הכל להציל את תום אבל אמש תום נפטר והיום יטמן למנוחת עולמים. תם ורבקה, זוג צעיר שהחל את דרכו ואת בניית ביתו, נהרגו בתאונת דרכים כואבת מאוד. ליבי עליהם, מחשבותיי עם משפחות דורון וקופשוק. יהי זכרם ברוך".

ממוסדות בני דוד נמסר: "תום נאבק על חייו עד היום ולצערנו הרב נפטר היום. מוסדות 'בני דוד' מרכינים ראש וכואבים יחד עם המשפחות את לכתם בטרם עת של ה'רעים האהובים'. בבניין ירושלים ננוחם".

 

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.