אתמול (שישי) טבע למוות מיכאל בן זיקרי, בן 45, תושב אשדוד, לאחר שקפץ למים באגם זיקים והצליח להציל מטביעה דודה ושלושת אחייניה. אשתו חלי סיפרה כי  "אחרי חצי שעה שלא מצאו אותו חשבתי שאולי הוא נסע באמבולנס – רק אחרי שעה הבנתי שלא".

בזמן שבילה עם משפחתו באגם זיקים, בן זיקרי הבחין באישה וילדים הטובעים במים. הוא הצליח להצילם, אך הוא עצמו טבע למוות. אשתו הייתה על החוף ולא הבינה למה הוא לא יצא מהמים. כששאלה איפה הוא, הבינו כוחות החילוץ שהוא עדיין במים. לאחר סריקות איתרו את גופתו, ביצעו בו החייאה ונאלצו לקבוע את מותו.

בתוך כך, ראש מועצת חורה כתב למשפחתו של בן זיקרי ואמר כי "ליבם של תושבי חורה כולה איתכם, אנו מחבקים אתכם ומרכינים ראש בעקבות מותו של מיכאל- גיבור אמיץ ואדם ערכי, שקפץ ללא היסוס כדי להציל אימא וילדיה, ושילם מחיר כבד מכל. ומבלי שעניין אותו דתם, מוצאם, נטייתם, ומבחינתו בראש ובראשונה היו בני אדם שיש להצילם.
אין בפינו מילים שיוכלות להקל על כאביכם, מלבד זה שאנו תושבי חורה ננצור בליבנו תמיד את מיכאל זכרו לברכה ואת המעשה האצילי שעשה, ובתקווה שבני ובנות הישוב יזכרו את אותה נתינה ואותה הקרבה של מיכאל היקר.
שלא תדעו צער"

רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.