נשיא ארה"ב דונלד , תקף הבוקר (ו') את ראש ה- המודח והאשים: "הוא !".

לאחר העדות של קומי אתמול בפני וועדת המודיעין של הסנאט, מגיעה התשובה של הנשיא. טראמפ צייץ בחשבון הטוויטר שלו: "למרות כל ההצהרות השגויות והשקרים, זיכוי מלא ומוחלט… ו-וואו! קומי הוא מדליף!".

דבריו של הנשיא מגיעים על רקע העדות שמסר אתמול (ה') קומי בסנאט, במהלכה ביקר בחריפות את הנשיא. קומי סיפר כי "בקשות טראמפ בעניין החקירה על רוסיה מאוד מטרידות" ואמר כי "ממשל טראמפ בחר להשמיץ אותי ושיקר בנוגע ל-FBI, אין לי ספק שהרוסים התערבו בבחירות. ידעו על ניסיונות של רוסיה להתערב בבחירות מאז סוף 2015".

כשנשאל מדוע לדעתו הוא פוטר מתפקידו, ענה: "אני מאמין שזה בגלל החקירה בעניין רוסיה". יחד עם זאת, קומי הדגיש כי הנשיא לא חשוד בביצוע עברה כלשהי, וכשנשאל האם לדעתו טראמפ קיים קשר עם הרוסים, ענה: "לא נכון שאענה על זה. כאשר עזבתי לא הייתה חקירה שהתמקדה בטראמפ. טראמפ מעולם לא היה מושא החקירה ב-FBI".

עוד קודם לכן, פרקליטו של טראמפ, מארק קסוביץ', פרסם הודעה לפיה טראמפ שבע רצון מתוכן הצהרתו של ראש הבולשת הפדרלית (FBI) המודח ג'יימס קומי בטרם עדותו בפני ועדת המודיעין של הסנאט. בהודעה נמסר כי "הנשיא מרוצה מכך שמר קומי אישר סוף סוף באופן פומבי את הדיווחים שמסר בארבע עיניים שלפיהם הנשיא לא היה תחת חקירה במהלך בדיקת הפרשות הקשורות ברוסיה". עוד נמסר כי טראמפ "מרגיש שהוא זוכה לחלוטין ובאופן מוחלט מהחשדות".

ניר מועלם

ניר מועלם

עורך חדשות, ערוץ 20.
ניר מועלם

רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.