נשיא ארה״ב דונלד טראמפ מקווה לראות את ראש הממשלה ממשיך בתפקידו לאחר הבחירות. טראמפ חשף כי, שוחח עם נתניהו על אפשרות לקידום ברית הגנה משותפת בין שתי המדינות ובכך לחזק עוד יותר את הקשר בין ישראל לארה״ב: ״ברית הגנה תקבע עוד יותר את הברית יוצאת הדופן בין שתי המדינות. אני מצפה להמשיך את השיחות לאחר הבחירות בישראל, בעצרת האו״ם שתתקיים בהמשך החודש״.

ראש הממשלה בנימין נתניהו האשים את גנץ ולפיד בהמצאת סיפור ריגול של ישראל בבית הלבן: ״יואל בננסון, היועץ של גנץ עומד מאחורי ההדלפה השקרית על ריגול נגד הבית הלבן. גנץ ולפיד יעשו את הכל כולל פגיעה בכנס האסטרטגי של יחסי ישראל-ארה״ב״. מוקדם יותר דווח בפוקס ניוז כי בננסון, שהיה גם היועץ של אובמה, יחד עם שלושה אנשי אובמה נוספים, עומדים מאחורי הפייק ניוז.

ראש הממשלה ביקש לקיים ישיבת חירום עם השופט מלצר במוצאי השבת. מהליכוד נמסר כי, ״לאור הממצאים החמורים שעלו בתחקיר של קלמן ליבסקיד בסוף השבוע, ממנו עולה כי הבחירות בישראל נגנבו, כינס ראש הממשלה נתניהו ישיבת חירום בהשתתפות השרים יריב לוין, אמיר אוחנה, גלעד ארדן ונציג הליכוד בוועדת הקלפי, חבר הכנסת דוד ביטן. התחקיר המטלטל חושף שהמשטרה פנתה רק ל-2 מתוך 82 חברי וועדות קלפי שדיווחו על זיופים, שבזכותן בל״ד עברה את אחוז החסימה והליכוד איבד שני מנדטים. אם תלונות הליכוד היו נבדקות בזמן ישראל לא היתה נמצאת כעת בסבב הבחירות הנוכחי. ראש הממשלה נתניהו ביקש לכנס ישיבת חירום עם השופט מלצר מיד בצאת השבת כדי להבטיח שלא תהיה גניבת בחירות נוספת בבחירות האלה״.

כ-5,000 ערבים התפרעו ביום שישי לאורך גדר רצועת עזה. רבים הבעירו צמיגים והשליכו אבנים לעבר כוחותינו.

בליכוד תקפו את מרטין אינדיק, לשעבר שגריר ארה"ב בישראל, שצייץ בטוויטר וטען: "האמת היא שנתניהו תמך בתוכנית הביטחון של הגנרל ג'ון אלן ומעולם לא טען שהסיפוח הוא הכרחי”. בליכוד ציינו כי מדובר ב״שקר מוחלט. אינדיק כבר נתפס בשקר כשאמר שהוא ישב ליד ראש הממשלה נתניהו בהלוויתו של רבין ז״ל, כשהסרטונים מההלוויה הראו ששיקר. ראש הממשלה נתניהו דרש שצה״ל ישלוט בכל השטח מערבית לירדן ולא היה מוכן להעביר את האחריות הזאת לכח בינלאומי כלשהו״.

נשיא ארה״ב דונלד טראמפ אישר כי בנו של המחבל אוסאמה בן לאדן חוסל במהלך מבצע צבאי של הכוחות האמריקאים.

12 תיירים ישראלים חולצו בשלום וללא פגע לאחר שבמהלך שייט קיאקים ביוון נקלעו לסערה חזקה.

רוכב אופניים כבן 30 נפצע קשה מפגיעת רכב בכביש 581, סמוך ללהבות חביבה.

נער בן 16 נפצע בינוני לאחר שנדקר ברחוב מבצע ארז בבאר שבע.

הרוג ופצוע קשה בתאונת דרכים שאירעה בין שני כלי רכב בכביש 784 סמוך לחנתון.

רוכב אופנוע בן 27 נפצע באורח בינוני לאחר שנפגע מרכב ברחוב העלייה בתל אביב.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20:עוד באותו נושא