נשיא ארצות הברית דונלד  אמר כי לא היה ממנה את ג'ף סשנס לשר המשפטים בממשלתו לו ידע שיפסול את עצמו מחקירת המעורבות הרוסית בבחירות, וכינה את ההחלטה "מאוד לא הוגנת כלפי הנשיא". הדברים פורסמו אמש (ד') בריאיון שנתן לעיתון  'ניו יורק טיימס'.דוברו של סשנס סרב להגיב לדברים.

הנשיא טראמפ. צילום: רויטרס
הנשיא טראמפ. צילום: רויטרס

במקביל לפרסום הראיון, פרסמה כי היא מזמנת את בנו של טראמפ, , חתנו , ומנהל מטה הבחירות לשעבר לעדות בחקירת המעורבות הרוסית בבחירות. שלושת היועצים הבכירים יגיעו ביום שני הקרוב להעיד בפרשה בעקבות פרסום תכתובות המייל שהוכיחו כי בן הנשיא נועד עם עורכת דין רוסייה שבידיה מידע בעייתי על . לטענת החוקרים, גם קושנר ומנפורט היו מעורבים בפגישות עם גורמים רוסים שמקורבים לקרמלין.

בנוסף התייחס טראמפ במהלך הריאיון לדיווח על הפגישה הנוספת שערך עם נשיא ולדימיר בשולי ולא דיווח עליה. הנשיא המעיט בערכה של השיחה שנערכה במהלך ארוחת הערב, ואמר כי אשתו מלניה הייתה זו שישבה ליד המנהיג הרוסי, וכי שאר מנהיגי העולם ישבו סביב השולחן באותם רגעים. "הקינוח עמד להגיע, ואני הגעתי למקום בשביל להגיד שלום למלניה, וכשהייתי שם פגשתי את " הסביר הנשיא.

"שוחחנו במשך רבע שעה. זאת הייתה בעיקר שיחת נימוס. בעצם זאת הייתה שיחה מאוד מעניינת, דיברנו על ". גם דונלד טראמפ הבן טען כי שוחח על סוגיית האימוץ עם עורכת הדין הרוסייה במהלך הבחירות לנשיאות. בנו של הנשיא טען את הדברים לאחר שפרסם את תכתובת המיילים שלו עם מתווך הפגישה – שבכלל טען כי בידי עורכת הדין פרטים שיביישו את הילרי קלינטון.

 

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.